city skyline
» » » Про затвердження змін до навчальних програм для 1-3-х класів загальноосвітніх навчальних закладів
» » » Про затвердження змін до навчальних програм для 1-3-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

  Про затвердження змін до навчальних програм для 1-3-х класів загальноосвітніх навчальних закладів


   

  Наказ МОН № 584 від 29.05.15 року

  МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАІНИ

  НАКАЗ

  № 584 від 29 травня 2015 року

  Про затвердження змін до навчальних програм
  для 1-3-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

  Відповідно до рішення Колегії Міністерства освіти і науки України від 28.05.2015 протокол № 5/ 1-2 "Про внесення змін до навчальних програм для 1-3 класів загальноосвітніх навчальних закладів", НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити зміни до навчальних програм для 1-3-x класів загальноосвітніх навчальних закладів та надати їм гриф "Затверджено Міністерством освіти і науки" за списком, що додається.

  2. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Кононенко Ю. Г.), забезпечити оприлюднення навчальних програм на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України.

  3. Управлінням (департаментам) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, керівникам загальноосвітніх навчальних закладів забезпечити необхідні умови щодо реалізації змісту навчальних програм для 1-3-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.

  4. Управлінню зв'язків з громадськістю та забезпечення діяльності Міністра (патронатна служба) (Загоруйко Ю. А.) зробити відмітку у справах архіву.

  5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

  Заступник Міністра П. Б. Полянський

  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Про відрядження на курси підвищення кваліфікації керівних і педагогічних кадрів навчальних закладів району у вересні 2015 р. при ІППОЧО
 • Інструкція щодо заповнення Класного журналу для 1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів
 • Заходи щодо реалізації концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді навчальних закладів Заставнівського району
 • Серпнева конференція працівників освіти Заставнівського району
 • Про проведення огляду закладів освіти району до початку нового 2015-2016 н.р. № 216 від 03 серпня 2015 року

 • Добавити коментар
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка лінкуВставка захищеного лінку Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру