city skyline

  Місячник охорони праці у Дорошовецькому НВК


  Місячник охорони праці у Дорошовецькому НВК

   

  Питання створення безпечних та нешкідливих умов поліпшення безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу, проведення профілактичних заходів щодо попередження травматизму серед учасників навчально-виховного процесу на виробництві і в побуті є одним з пріоритетних у діяльності навчальних закладів.

  З 18.04. по 22.05. 2016р. у Дорошовецькому НВК проходив місячник охорони праці та безпеки життєдіяльності, в рамках якого проведено ряд запланованих заходів:

  -Перевірка стану приміщень, будівель, технічних споруд та пришкільної території, внесення заходів до усунення недоліків.

  -Всесвітній день охорони праці: практичним психологом було проведено тестування серед педагогічних працівників «Стрес на робочому місці: колективний виклик».

  -Тренування контингенту учнів, педагогічних працівників, обслуговуючого персоналу на випадок виникнення надзвичайної ситуації, згідно із схемами евакуації у безпечну зону. На заняттях були відпрацьовані практичні навички учнів та педагогічних колективів навчальних закладів в умовах виникнення надзвичайних ситуацій, надання першої медичної допомоги травмованим, потерпілим.Учні школи були проінформовані про способи оповіщення населення у НС, дії у разі стихійних лих, радіаційного забруднення місцевості, дії у разі вибухонебезпечних предметів, а також про способи надання першої долікарської допомоги при травмах та ураженні СДОР.

  -Засідання комітету профспілки, щодо визначення завдань для покращення умов праці серед працівників.

  З 25 по 29 квітня у НВК проходив тиждень «Основ здоров’я та безпеки життєдіяльності», під час якого були проведені наступні заходи.

  -Конкурс малюнків, газет з охорони праці, техніки безпеки життєдіяльності, проти пожежної безпеки та правил дорожнього руху

  -Заняття з правил дорожнього руху серед учнів 1-11 класів.

  -Бесіди, конкурси, вікторини з учнями 1-5 класів на знання правил безпечної поведінки, особистої безпеки, профілактики травматизму

  -Інструктаж з техніки протипожежної безпеки під час святкування Великодніх свят. Заборона застосування піротехнічних засобів.

  -Інструктажі з правил безпечної поведінки в побуті, на ігрових майданчиках, поведінка на воді та надання першої допомоги потопаючим.

  -Виховні години та вікторини з питань безпечної життєдіяльності.

   

  Діти продемонстрували добрі знання з безпеки життєдіяльності.

  Місячник охорони праці у Дорошовецькому НВК

   

  Місячник охорони праці у Дорошовецькому НВК

   

  Місячник охорони праці у Дорошовецькому НВК

   

  Місячник охорони праці у Дорошовецькому НВК

   


  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • ПРОВЕДЕННЯ МІСЯЧНИКА З ОХОРОНИ ПРАЦІ, БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ
 • "Тиждень знань з безпеки життєдіяльності " в Дорошовецькому НВК
 • Щодо проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності та безпеки дорожнього руху