city skyline

  Воістину, добро – це життя заради інших...


  Воістину, добро – це життя заради інших...

   

  Воістину, добро – це життя заради інших, щире бажання допомогти!

  У кожної людини є потенціал творити добро, потреба здійснювати шляхетні, добрі вчинки, які в християнстві мають найвищу цінність. І проявляється цей потенціал у певних умовах. Так зробив і Василь Бабух, 1970 року народження, учень Вікнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів з 1977 по 1987 рік. Василь віддав своє життя, пішовши добровільно на війну. Саме так, на війну. Бо, зустрівши його під час відпустки, я спитала: Як там?

  - що я вам скажу?»- відповів мені Василь, - Там війна, страшна війна, б’ють, стріляють». Говорив це тихим голосом, як і прожив свої 45 років тихо, непомітно.

  Тихо було в селі того дня. Люди говорили впівголоса, не чути було сміху, голосу навіть дітей. Всі знали, що привезуть Василя, привезуть

  «двохсотого». Тяжка хмара жалю і скорботи охопила наше село. Вже під вечір на колінах зустріли ми бус. Здавалося, що на мить зупинилося життя. Лише тіні кроки, плач і сльози вікнянців наче промовляли: «Молодий, йому ще жити і жити»!

  Прийшли і всі його ровесники – однокласники, які проживають у селі і в Чернівцях. Багато є моїх випускників. Різні за характером, багатьох професій.

  Всі вони є частинкою нас - вчителів.

  На жаль, не всі вже з нами. Серед них і Бабух Василь. І така втрата віддається болем у серці. Ще один воїн- ангел відлетів на небеса. До Небесної сотні.

  Завдяки таким людям, як Василь, життя на землі буде продовжуватися, небо буде чистим і голубим, а сонце буде світитися прийдешнім поколінням, які зобов’язані прожити життя гідно, з подякою тим, що хто заради них боровся за нашу державу - вільну Україну.

   

  11 травня цього року минуло вже рік з того дня, коли перестало битися серце нашого односельчанина Бабуха Василя.

  Учні Вікнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів спільно з сільською громадськістю відвідали могилу нашого славного героя, поклали вінки і запалили свічки пам’яті, вшанувавши Василя і його подвиг.

  Воістину, добро – це життя заради інших...

   

  Класний керівник

  Смук Василина Іванівна
  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • "А Сотню, вже зустріли небеса..."
 • «Спогади родичів про Василя Бабуха»
 • 15 лютого - виведення військ з Афганістану
 • «Здай кров заради життя»