city skyline

  Дорошівчани зустріли своїх героїв


  Дорошівчани зустріли своїх героїв

   

  «Спасибі за відвагу!» Під таким гаслом 6 травня у Дорошовецькому НВК відбулася зустріч воїнів АТО, які після тривалого перебування на полі бою, цілими та неушкодженими нарешті повернулися до свого рідного порогу.Вони заслужили найвеличнішу нагороду,зустріч із рідними та друзями ,які кожного дня очікували їхнього повернення.

   

  Зустріч відбулася в дружній, по-домашньому, теплій атмосфері. З привітальним словом до учасників АТО звернулася директор школи О.В. Павлик, :Вітаю Вас на рідній землі! Усі дорошівчани кожного дня і кожної хвилини молилися за Вас, Ваше здоров’я та якнайшвидше повернення. Дякую Вам за мирне небо над нашим краєм, дякую за те, що зупинили ворога та не дали йому посіяти зерна війни на решті території України.Усі Ви доблесно захищали Батьківщину, її незалежність і територіальну цілісність, подекуди наражаючи себе на смертельну небезпеку. Ви з честю виконали усі поставлені перед Вами завдання, зробили усе можливе задля встановлення в Україні миру. Слава Вам та дякую за службу!».

  До організації заходу долучився сільський голова І.В. Димко, котрий висловив найщиріші слова подяки від імені односельчан , нагородив учасників АТО подяками за особисту мужність, стійкість, витримку, глибокий патріотизм, виявлений під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України та пообіцяв воїнам матеріальну та моральну підтримку і наостанок побажав миру -щоб більше не виникала потреба захищати країну зі зброєю в руках. «Але якщо така необхідність буде – упевнений, ви впораєтеся з честю», - додав він.

  Захисники ділилися своїми спогадами та щиро дякували односельчанам за підтримку: смачні домашні страви та особливу подяку висловили учням за малюнки та листівки,які зміцнювали бойовий дух воїнів на передовій.

  У всіх присутніх щемило серце, адже не відчув рідних обіймів молодий , енергійний відважний , справжній патріот України - Андрій Василишин, котрий віддав своє життя, захищаючи рідну землю. Світлу пам’ять про Андрія вшанували хвилиною мовчання та словами, котрі до болю пронизували серце.

  До захисників зі словами подяки звернулося підростаюче покоління. На завершення усі присутні молилися за те, шоб на Україні нарешті запанував мир.

  Зустріч закінчилася, але спогади вічні, вони ще не раз тривожитимуть душу героїв та усіх тих, кого торкнулася ця жахлива війна.

  Дорошівчани зустріли своїх героїв

   

  Дорошівчани зустріли своїх героїв

   

  Дорошівчани зустріли своїх героїв

   

  Дорошівчани зустріли своїх героїв

   


  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • « Стежина в дитинство»
 • Відкриття пам’ятника відомому буковинському педагогу, прозаїку, поету – Івану Миколайовичу Бажанському