city skyline
» » Впровадження заходів щодо 2016 – року англійської мови в Україні
» » Впровадження заходів щодо 2016 – року англійської мови в Україні

  Впровадження заходів щодо 2016 – року англійської мови в Україні


  Впровадження заходів щодо 2016 – року англійської мови в Україні

   

  26 квітня 2016 року відбулося засідання районного методичного об'єднання вчителів англійської мови з проблеми: «Впровадження заходів щодо 2016 – року англійської мови в Україні».

   

  В ході засідання було обговорено основні аспекти щодо організації і проведення ДПА/ЗНО-2016, опрацьовано нормативно-правову базу, яка регламентує порядок проведення ДПА/ЗНО в цьому навчальному році. Зокрема, окреслено подальшу стратегію щодо впровадження заходів у зв'язку з проголошенням 2016 року – роком англійської мови в Україні, яка передбачає висвітлення інформації щодо вищевказаних заходів на web-сайтах ЗНЗ району, проведення днів англійської мови в школах, організацію літніх мовних таборів.

  Окрім цього, учасники методоб'єднання взяли участь у майстер-класі, який підготувала та провела Мінтянська Олена Миколаївна – учасник програми «Вчителі англійської мови – агенти змін», вчитель англійської мови Шубранецької ЗОШ І-ІІІ ст., спеціаліст І категорії. Тож, педагоги району мали чудову нагоду ознайомитися з використанням на практиці «таксономії Блума» щодо послідовності розвитку мислення учнів, з особливостями організації та планування етапів уроку, рекомендованими Британською радою відповідно до тенденцій освіти ХХІ століття.

  Особливу увагу було зосереджено на питаннях організації та проведення літніх мовних таборів: нормативно-правовій базі, питанні вибору тематики табору та підбору цікавих для учнів видів діяльності. Своїм передовим педагогічним досвідом охоче поділилася Никоряк Олеся Петрівна (вчитель англійської мови Репужинецького НВК, спеціаліст вищої категорії), яка в минулому році була вчителем-волонтером разом з Літовською Валентиною Іванівною (вчителем англійської мови Репужинецького НВК, спеціалістом) у дитячому оздоровчому таборі «Буковинка» і працювали за напрямком «Здоровий спосіб життя». Тож, педагоги переконані, що невимушена атмосфера, цікава тематика – запорука успіху у подоланні «мовного бар'єру».

  На завершення методоб'єднання було підведено підсумки, ще раз закцентовано увагу на важливих питаннях та прийнято методичні рекомендації.

  Впровадження заходів щодо 2016 – року англійської мови в Україні

   

  Впровадження заходів щодо 2016 – року англійської мови в Україні

   

   

   

   

  Пазюк З. М. –

  Методист РМК

  відділу освіти

  Заставнівської РДА
  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Про реалізацію Програми «Вчителі англійської мови – агенти змін» в Заставнівському районі № 73 від 17.02.2016
 • Про представництво на урочистому відкритті Року англійської мови в Чернівецькій області №75 від 04.02.2016
 • Про затвердження Плану заходів із проведення у 2016 році в навчальних закладах району Року англійської мови в Україні №37 від 22.01.2016
 • Про здійснення заходів щодо організації літніх мовних таборів на базі ЗНЗ району №23 від 16.01.2016