city skyline

  «Росинки» Дорошовецького НВК


  «Росинки» Дорошовецького НВК

   

  «Росинки» Дорошовецького НВК

   

  «Росинки» Дорошовецького НВК

   

  З метою виявлення обдарованих дітей у різних видах мистецтва у Дорошовецькому НВК відбувся фестиваль «Чисті роси». Вихованці представляли свої досягнення у різних номінаціях .

  Гостинно зустрів членів журі танцювальний колектив «Водограй». Ведучі надали слово директору НВК Павлик О.В., яка привітала учасників фестивалю і побажала усім досягти найвищих висот.

  У номінації «Художнє виконавство» показали свій талант вокалісти: Грималюк Уляна , Гушуляк Тетяна та Скибінська Сусанна.

  Багата наша школа і на талановитих дітей, які проявляють свої здібності в інструментальному жанрі. Свої досягнення у музиці показали: юна піаністка – Мензак Вікторія ,баяністка – Звізда Галина та бандуристка – Янко Анастасія.

  Не залишилося поза увагою і «хореографічне мистецтво». Цьогоріч танцювальні колективи НВК представили різні види сучасного та народного танцю.

  Під час проведення заходу у залі панувала приємна і водночас тривожна атмосфера, адже учасники вибрали для себе патріотичну тематику і вдало поєднали її із сьогоденням України.

  Завершував фестиваль юних талантів вокаліст – Павлик Василь піснею «Роса» він щиро бажав миру, якого зараз так бракує усім українцям.

  Члени журі відзначили високу виконавську майстерність учасників.
  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Про підсумки районного фестивалю-конкурсу народного танцю №75 від 17.02.2016
 • Про проведення районного фестивалю – конкурсу народного танцю №21 від 05.01.2016
 • Про проведення районного фестивалю – конкурсу дитячої творчості «Буковинська зіронька»