city skyline

  ТРАДИЦІЇ МОГО НАРОДУ


  ТРАДИЦІЇ МОГО НАРОДУ

   

  ТРАДИЦІЇ МОГО НАРОДУ

   

  ТРАДИЦІЇ МОГО НАРОДУ

   

  В народі кажуть: скільки днів, стільки й свят. Особливо багата на них зима. Андрія, Варвари, Миколая, Новий рік, Різдво, Водохреще, Стрітення – найбільш відомі та улюблені зимові свята українського народу.

  Вже стало доброю традицією в дитячому садку «Казка» ДНЗ №3 м.Заставна розпочинати новорічні свята з народних розваг та вечорниць. Адже малятам так цікаво дізнаватися про звичаї та традиції рідного народу, слухати вірші, розігрувати окремі елементи народних обрядів! Крім того, все це сприяє формуванню їхньої національної свідомості.

  Так, 11 грудня 2015 року, напередодні свята Андрія, було проведено виховний захід «Андріївські вечорниці» , в якому взяли активну участь діти двох старших груп.

  Музичний керівник дитячого садка Глинська Н.М., вихователі Троян О.М., Бойченюк І.С.. разом із дітьми відтворили атмосферу, в якій весело й корисно проводили довгі зимові вечори наші предки: дівчата ліпили вареники, пекли калиту та співали пісні, а хлопці грали в народні ігри «Чоботи», «Калита». А скільки сміху та жартів було, коли хлопці калиту кусали!
  Віддаючи шану минулому, беручи все найкраще у сьогодення, на наших вечорницях педагоги разом з дітьми відроджують найцінніше, що є в нашого народу:його пісню, мову, історію…

  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Весняні свята в ДНЗ №3 м.Заставна