city skyline

  «ПРИЙДИ, ПРИЙДИ, ВЕСНО!»


  «ПРИЙДИ, ПРИЙДИ, ВЕСНО!»

   

  Весна - найпрекрасніша пора року.Весною пробуджується від сну природа, ласкаво пригріває сонечко, розтає сніг, дзвенять струмки, линуть з вирію пташки.Та й люди стають добрішими, уважнішими один до одного.

   

  01 березня в Заставнівській гімназії відбулося традиційне свято "Прийди, прийди, весно!», яке підготували та провелиучні І-х гімназійних класів (І-А клас – класний керівник Гарас О.В., І-Б клас – Нестрян О.М., І-В клас – Дарвай М.І.).

   

  «ПРИЙДИ, ПРИЙДИ, ВЕСНО!»

   

  «ПРИЙДИ, ПРИЙДИ, ВЕСНО!»

   

  «ПРИЙДИ, ПРИЙДИ, ВЕСНО!»

   

  «ПРИЙДИ, ПРИЙДИ, ВЕСНО!»

   

  Гімназисти підготувалися до свята відповідально. Кожна дитина приймала участь у заході. На святі було відтворено обряд зустрічі весни, коли українці оспівували пробудження природи, висловлювали свої надії на щедрий врожай, закликали веснянками птахів-провісників весни, які, ніби - то на своїх крилах, приносили тепло. Діти співали веснянки, грали в "Подоляночку". Також учні розповідали вірші про весняні квіти, птахів.

  Під час свята всі присутні мали можливість побувати на весняному лузі, здійснити мандрівку казковим лісом та познайомитись із Зеленим шумом (Гнідан Олексій) та побавитись із ним у ігри. Також на свято завітали Мавка (Фальоса Христина), Лісовичок(Вітанчук Павло) та Весна (Стасюк Анна), які грали з дітьми, загадували цікаві загадки, водили хороводи.

  На святі панувала загальна святкова атмосфера родинності, тепла, дружби, любові до рідних звичаїв і традицій.
  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • ШКІЛЬНЕ СВЯТО У ЗАСТАВНІВСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ «ПРИЙОМ У ДЖУРИ»
 • ІІ етап районної олімпіади з хімії (розв'язки)