city skyline
» » Бібліотека Заставнівської гімназії - до 145-річчя Лесі Українки
» » Бібліотека Заставнівської гімназії - до 145-річчя Лесі Українки

  Бібліотека Заставнівської гімназії - до 145-річчя Лесі Українки


  Бібліотека Заставнівської гімназії - до 145-річчя Лесі Українки

   

  З 22 лютого 2016 року у приміщенні бібліотеки Заставнівської гімназії стартувала виставка "Довго щирими сими словами до людей промовлятиму я...", присвячена 145-річчю з дня народження видатної української поетеси Лесі Українки.

   

  Рідна мова, звичаї, пісні й обряди, краса природи і неписаний моральний кодекс народу, який своїм оптимізмом і працьовитістю допомагав цій тендітній жінці протистояти хворобі, творити з такою силою таланту, що дало право Івану Франкові сказати: "Україна, на наш погляд, нині не має поета, що міг силою і різносторонністю свого таланту зрівнятися з Лесею Українкою".

  Виставка розроблена і оформлена бібліотекарем Заставнівської гімназії Бойчук М.М. і являє собою добірку найкращих книжок - авторських творів поетеси та книг, присвячених її життю та творчості.

   

  Бібліотека Заставнівської гімназії - до 145-річчя Лесі Українки

   

  На полицях виставки, на сторінках книжок - образи людей з красивим і щедрим серцем та героїчною і печальною долею, окрилених героїв, в яких пломеніє вогонь, дарований людині Прометеєм. Максим Рильський у своєму «Слові про Лесю Українку» назвав її нащадком Прометея. Спадщина Лесі Українки - це багатюще джерело краси і творчого духу народу, з якого черпати усім живущим і прийдешнім поколінням, брати наснагу для життя і праці.
  Не всім мріям Лесі Українки судилося здійснитись. Підступна хвороба обірвала її життя, але на світі і досі палає «покинутий вогонь її пісень».

   

  Бібліотекар Заставнівської гімназії

  Бойчук М.М.скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • ЛЕСЯ УКРАЇНКА - ГЕНІАЛЬНА ДОНЬКА УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ
 • Літературно – музична композиція присвячена 145 – річниці від дня народження Лесі Українки
 • Я маю в серці те, що не вмирає
 • Про проведення конкурсу «Змагаймось за нове життя!» №74 від 04.02.2016