city skyline

  «Відлетіли журавлями…»


  «Відлетіли журавлями…»

   

  Минуло два роки від тих жахливих подій, коли на Майдані Незалежності пролилася кров невинних людей. Час спливає, та серце й досі болить за тих героїв, які віддали своє життя , захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Вони хотіли кращого життя, а натомість отримали – життя вічне. Небесна Сотня відлетіла в небо…Та пам’ять жива.

   

   

  «Відлетіли журавлями…»

   

  «Відлетіли журавлями…»

   

  19 лютого свій перший урок вихованці Дорошовецького НВК розпочали молитвою . Свої щирі слова молитви вони підносили за Україну та її гідних синів, котрі полинули у вічність.

   

  На честь вшанування героїв Небесної Сотні учні 10 -11 класів разом із класними керівниками підготували змістовний захід реквієм « Відлетіли журавлями…»

  «Відлетіли журавлями…»

   

  Ніхто із присутніх не зміг залишитися байдужим під час перегляду відео фрагментів, коли на екрані спливали знімки тих, ще зовсім юних дітей, котрі стали ангелами Майдану.

  Учні вшанувалигероївхвилиною мовчання та запалили свічку Пам’яті,Надії, Єдності та Миру.

  Не можливо в такі дні забути про подвиг А.Василишина, на могилі якого ніколи не в’януть квіти. Біля меморіальної дошки Героя запалили свічку Пам’яті та влаштували флешмоб «Герої не вмирають!».
  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Герої не вмирають…
 • ЛІНІЙКА-РЕКВІЄМ У ЗАСТАВНІВСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ «ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ НЕБЕСНОЇ СОТНІ. ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!»
 • 15 лютого - виведення військ з Афганістану
 • Щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, героїв АТО №106 від 17.02.2016