city skyline
» » Звіт про кількість дітей, які перебувають на обліку для влаштування в дошкільні навчальні заклади
» » Звіт про кількість дітей, які перебувають на обліку для влаштування в дошкільні навчальні заклади

  Звіт про кількість дітей, які перебувають на обліку для влаштування в дошкільні навчальні заклади


  МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

  НАКАЗ

  12.12.2013 № 1751

  Зареєстровано в Міністерстві
  юстиції України
  25 грудня 2013 р.
  за № 2200/24732

  Про затвердження Форми звітності щодо влаштування дітей в дошкільні навчальні заклади та Інструкції щодо її заповнення

  Відповідно до статті 18Закону України "Про інформацію”,підпунктів 9та15 пункту 4 Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого Указом Президента України від 25 квітня 2013 року № 240,

  НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити такі, що додаються:

  1)Форму звітності № 1-черга "Звіт про кількість дітей, які перебувають на обліку для влаштування в дошкільні навчальні заклади”;

  2)Інструкцію щодо заповнення Форми звітності № 1-черга "Звіт про кількість дітей, які перебувають на обліку для влаштування в дошкільні навчальні заклади”.

  2. Поширити Форму та Інструкцію, зазначені в пункті 1 цього наказу, на Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, департаменти (управління) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, відділи (управління) освіти районних державних адміністрацій і виконавчих органів міських рад.

  3. Установити, що забезпечення бланками Форми та примірниками Інструкції, зазначених у пункті 1 цього наказу, покладається на Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, департаменти (управління) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

  4. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, департаментам (управлінням) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій щорічно забезпечувати в установлені терміни збір, контроль, обробку звітності та подання зведеної інформації Міністерству освіти і науки України, Головним управлінням статистики в Автономній Республіці Крим, областях, місті Києві та управлінню статистики в місті Севастополі.

  5. Департаменту економіки та фінансування (Даниленко С.В.) щорічно забезпечувати подання в установлені терміни Державній службі статистики України зведеного звіту в цілому по Україні та в розрізі регіонів.

  6. Департаменту економіки та фінансування (Даниленко С.В.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

  7. Контрольза виконанням наказу покласти на заступника Міністра освіти і науки-керівника апарату Дніпрова О.С.

  8. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

   

  Міністр Д.В. Табачник

  ПОГОДЖЕНО:
  Голова Державної служби статистики України О.Г. Осауленко

   

  Звіт про кількість дітей [66,5 Kb] (cкачувань: 100)


  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Про проведення Інтернет-олімпіад серед учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів з базових дисциплін у 2015/2016 н.р.
 • Про затвердження Інструкції щодо заповнення Класного журналу для 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів
 • Про затвердження змін до навчальних програм для 1-3-х класів загальноосвітніх навчальних закладів
 • Інструкція щодо заповнення Класного журналу для 1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів

 • Добавити коментар
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка лінкуВставка захищеного лінку Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру