city skyline

  Книги наших земляків


  Книги наших земляків

   

  У Кострижівській ЗОШ І-ІІІ ступенів 17 грудня відбулася літературна зустріч «Книги наших земляків».

   

  Невпинно минає час і стирає з пам’яті історичні події, добрі діла, славні імена. Тому учніповинні знати про тих, хтоживепоруч і зберігаєцюпам’ять у книгах.

   

  Книги наших земляків

   

  Зал оформлений портретами кострижівчан: Черешнюка М.М., Гончарової З.С., Ткачука О-І.Ф., Кирилюка Р.П., Лисюка Д.П. На передньому плані – виставка книг цих авторів. Звучить «Пісня про Кострижівку» у виконанні шкільного ансамблю. ЇЇ написав Черешнюк Микола Михайлович, наш вчитель, який є автором чотирьох книг. Із захопленої розповіді історика, краєзнавця, учні дізналися, як виник задум написати кожну із своїх книг. Прозвучав вірш «Спогади дитинства» у виконанні Лобача Михайла (9-А клас) та уривок із останньої книги Миколи Михайловича «Роде наш красний».

   

  Зворушливим був виступ Зої Степанівни Гончарової, ветерана цукрозаводу «Хрещатик», автора трьох книг. Вона розповіла про своє життя, роботу над книгами про цукровий завод. З радістю прийшла на зустріч до школярів та вчителів, дала напутні слова молодому поколінню. Прозвучав вірш Гончарової З.С. «Візьму квиток» у виконанні селищного бібліотекаряБайдюк Л.М., селищні аматори Калинюк Л.П., Лобач Н.М., Пітик Н.Я. та дочка автора Кузьмук Н.Г. виконали пісні, які написала Зоя Степанівна Гончарова.

  Ведучі, Клубніцька Інна, учениця 11 класу, і бібліотекар Ольга Йосипівна, познайомили учнів із змістом усіх книг, які видали талановиті особистості селища. Вся зустріч супроводжувалася презентацією на екрані. Чудово прочитала вірш О-І. Ткачука Гнатяк Таня (9-Б клас). Віршівеликого патріота нашої держави, випускника школи Лисюка Дмитра, який подарував бібліотеці сім своїх збірок, майстерно читали Косован Сніжана (10 клас), Іванців Влада (10 клас), Гринчак Катя (9-Б клас), Нехаєнко Алла (11 клас), Шляпська Яна (10 клас).

   

  Книги наших земляків

   

  Зустріч пройшла в дусі любові до рідної землі, малої батьківщини – Кострижівки, як частинки нашої славної України. У підсумку прозвучали поради для молоді: «Читайте! Читайте ці та інші книги, шукайте у них зерна мудрості і добра. Любіть Україну, творіть на благо України, будьте справжніми патріотами своєї країни!»

   

   

  Мельничук Ольга Йосипівна,

  бібліотекар Кострижівської ЗОШ

  І-ІІІ ступенівскачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Обласний майстер-клас з виховної роботи в Заставнівській ЗОШ
 • Протокол засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства 9 -11 класи
 • Підсумки перевірки ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки 11 клас
 • Протокол засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики