city skyline
» » Про проведення предметного тижня правових знань по Баламутівському НВК
» » Про проведення предметного тижня правових знань по Баламутівському НВК

  Про проведення предметного тижня правових знань по Баламутівському НВК


  Про проведення предметного тижня правових знань по Баламутівському НВК

   

  З метою активізації творчої і пізнавальної діяльності учнів, щоб створити умови і надати учням можливість презентувати здобуті знання у нестандартних формах роботи, реалізувати виховний потенціал предмету.

  Так, в рамках тижня правових знань були проведені заходи, які спрямовані на забезпечення захисту прав дитини, дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів, традицій.

  Предметний тиждень було відкрито урочистою лінійкою, на якій до відома учнів були доведені мета та план проведення тижня.

  План включав різні форми роботи та цікаву тематику заходів, спрямовану на поглиблення знань учнів з правових питань.

  Згідно графіку проведення предметного тижня на першому поверсі було організовано виставку стінгазет під назвою «Мої права». В ній брали участь учні 5-11 класів.

  Про проведення предметного тижня правових знань по Баламутівському НВК

   

  У бібліотеці протягом тижня тривала виставка юридичної літератури «Сторінками історії розвитку законів».По групах були проведенні години спілкування «Правове виховання і кримінальна відповідальність».

  Вчителем права Ілащук Т.С. для учнів 7-11 класів були прочитані лекції: «Що робити, якщо порушуються ваші права»; «Основні права і обов’язки людини».

   

  Про проведення предметного тижня правових знань по Баламутівському НВК

   

  Проведення правознавчого уроку «Юридичний футбол» було логічним продовженням ознайомлення учнів з кримінальним законодавством, а саме це теми, що не вклячені до навчальної програми. Учням було запропоновано різноманітні матеріали про досудове слідство, уривки з художніх фільмів, сучасна інформація присвячена судовому процесу.

  Було проведено круглий стіл «Зміни у законодавстві України», під час якого діти демонстрували свої знання з нормативно-правової бази України та вміння використовувати ці знання у життi.

  Інтелектуальна гра «Знавці права» між командами учнів 9-10 класів сприяла формуванню в учнів правового мислення, розвитку в них вміння розв'язувати юридичні задачі та пояснювати правові ситуації, вихованню правосвідомості та правової культури. Різноманітним конкурсам передував правовий «калейдоскоп», з якого учасники інтелектуальних змагань дізналися про найважливіші документи з прав людини (зокрема, подивилися презентацію «Конвенція про права дитини»), про новини законотворчої діяльності Верховної Ради України та нові закони, підписані Президентом.

  Наприкінці тижня було підведено підсумки проведеного предметного тижня правових знань на загальношкільній лінійці, де визначені переможці та активні учасники тижня.


  Заступник директора з виховної роботи: Л.І. Чорна

  Директор школи: Л.М.Насальська

  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Проведення Всеукраїнського тижня права у Товтрівській ЗОШ
 • Тиждень правових знань у Вікнянській ЗОШ
 • Про проведення Всукраїнського тижня права

 • Добавити коментар
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка лінкуВставка захищеного лінку Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру