city skyline
» » Тиждень української мови в Товтрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів
» » Тиждень української мови в Товтрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

  Тиждень української мови в Товтрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів


   З нагоди відзначення Дня української писемності та мови в Товтрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів з 4 до 8 листопада святкували тиждень мови «Мово моя солов’їна…». Учителі української мови та літератури, педагоги-організатори та класні керівники охоче долучилися до проведення різних заходів.

  5 листопада колектив 9-А класу разом з класним керівником Луник Ольгою Григорівною провели усний журнал «Мова – чисте джерело».  У ході заходу діти читали напам’ять вірші про рідне слово, згадали про Нестора-Літописця,  про виникнення писемності та української мови, про нелегкий шлях її розвитку й боротьби. Гості свята охоче брали участь у цікавих конкурсах і вікторинах, під час яких демонстрували знання прислів’їв, відточували вміння володіти словом, підтверджували його престижність.  Пісні та відео про мову, веселі жарти збагатили присутніх новими враженнями. Під час свята школярі змогли помилуватися виставкою «Бабусині рушники».

  Також учні 9-А класу 6 листопада вирішили порадувати ровесників інформаційною хвилинкою «Мова і писемність у цікавих фактах», на якій можна було почерпнути важливі знання про виникнення писемності, перші друковані книги, словники і правопис тощо .

  Важливим заходом тижня був ХІХ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, який писали учні випускних класів.

  Невіддільним і традиційним заходом тижня української мови стало проведення 8 листопада вчителями-філологами І етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 3-11 класів.

  Проведені заходи сприяли кращому засвоєнню української мови, виховували у дітей любов і повагу до рідного слова, вміння цінувати його красу й багатство.

  Тиждень української мови в Товтрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів
  Тиждень української мови в Товтрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів
  Тиждень української мови в Товтрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів
  Тиждень української мови в Товтрівській ЗОШ І-ІІІ ступенівскачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Тиждень української мови в Товтрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів
 • Святкування тижня української писемності та мови в Малокучурівському НВК
 • 9 листопада – День української писемності та мови
 • День української писемності та мови у Вікнянській ЗОШ
 • Тиждень української писемності та мови в Репужинецькому НВК