city skyline
» » Працює Заставнівська районна рада учнівського самоврядування
» » Працює Заставнівська районна рада учнівського самоврядування

  Працює Заставнівська районна рада учнівського самоврядування


    Працює Заставнівська районна рада учнівського самоврядування

   

  Зробити позашкільне життя учнівської молоді цікавим, змістовним, яке б давало змогу всебічно розвиватися, спілкуватися з друзями, ділитися своїм досвідом, навчатися іншого та об’єднатися для спільної творчої діяльності - мета створення районної ради учнівського самоврядування, засідання якої вже вкотре традиційно відбулося у районному Будинку дитячо-юнацької творчості 30листопада 2015 року.

   

  Працює Заставнівська районна рада учнівського самоврядування

   

  Працює Заставнівська районна рада учнівського самоврядування

   

  Тут і навчання, і саморозвиток, і закладання основ ділової кар’єри, і випробовування на собі різних сфер діяльності, і, звичайно, можливість проявити свої лідерські чи організаторські якості, реалізувати певні мрії, задуми, плани.

  Даний захід був проведений в рамках Всеукраїнської інаформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», де лідери шкільних учнівських рад з успіхом захистили свої проекти:

  -проект шкільної учнівської ради Кострижівської загальноосвітньої школи

  «Впровадження здоров’язберігаючих технологій в навчально-виховному процесі Кострижівської ЗОШ І-ІІІ ст.». Доповідав голова районної ради та шкільної ради учнівського самоврядування Берковський Андрій, координатор проекту Щітка Світлана Василівна;

  -проект шкільної учнівської ради Веренчанської загальноосвітньої школи ім. Ірини Вільде «Проект комісії з питань роботи з дітьми молодшого та середнього шкільного віку Веренчанської шкільної учнівської ради» Доповідала член районної ради та голова шкільної ради Дубанич Аліна, координатор проекту Смаглій Надія Іванівна

  -проект шкільної учнівської ради Погорілівської загальноосвітньої школи

  «Шкільний музей, як основа краєзнавчої роботи у школі» Доповідала член районної ради та шкільної ради Зайцева Даміана, координатор проекту Палій Лариса Миколаївна

  -проект шкільної учнівської ради Заставнівської загальноосвітньої школи

  «Виховання національно-патріотичних цінностей – пріоритетне завдання сучасної української школи». Доповідала член районної ради та голова шкільної ради Гніда Олеся, координатор проектуМикитей Світлана Василівна

  - проект шкільної учнівської ради Заставнівської гімназії «Пріорітети співдружності» . Доповідав член районної ради та голова шкільної ради Романський Віктор, координатор проекту Василевич Галина Миколаївна

  -проект шкільної учнівської ради Чуньківського навчально-виховного комплексу «Україна – моя країна» Доповідала член районної ради та голова шкільної ради Руснак Лілія, координатор проекту Гривул Марія Іванівна.

    

  Працює Заставнівська районна рада учнівського самоврядування

   

  Працює Заставнівська районна рада учнівського самоврядування

   

  Приємним сюрпризом для учасників засідання були завдання та вправи психолога відділу освіти Семенко Ю.В.,

  До лідерів звернулася методист районного методичного кабінету відділу освіти Косар М.Ю., яка зауважила, що крім головного завдання школяра – навчатися , є ще стільки всього цікавого! Ті, хто живе не тільки навчанням, телевізором, чатами та дискотеками, знають, що можливі й інші варіанти поєднання корисного з приємним. Тобто, і відпочити гарно, і нової інформації набратись, і нових друзів знайти, щоб наша учнівська молодь зростала активною, дієздатною, виховувала в собі лідерські якості, мала можливість реалізувати свої мрії, бачення та сподівання.

  З вітальним словом до учасників круглого столу звернулась головний спеціаліст відділу молоді та спорту Заставнівської райдержадміністрації Котляр С.М., яка звернула увагу на те, що спілкування є одним із найважливіших процесів в житті людини. Саме в спілкуванні, безпосередньо, за допомогою книг, телебачення, Інтернету, інших засобів ми можемо здобути необхідні знання й дізнатися про досвід інших людей. Сьогоднішня зустріч є доказом того, що спілкуючись, ми можемо реалізувати свої мрії й досягнення мети. Ваші творчі проекти є початком великих справ, не зупиняйтесь, творіть, перемог та злетів вам у всьому.

  Координатор учнівського самоврядування Микитей О.І. наголосила, що сучасна молодь - це активні, творчі, дієздатні лідери, які можуть братися за серйозні справи, реалізовувати свій творчий потенціал.

  Успішно справилися члени дев’яти комісій із запропонованим завданням щодо творчих планів на майбутнє по кожному напряму роботи районної та шкільних учнівських рад.

  Рішення прийняті. Засідання районної ради учнівського самоврядування закрите. Та кожен, хто тут побував буде чекати наступної зустрічі. Адже це чудова можливість поспілкуватися, чогось навчитися, відчути себе справжнім лідером.

   

  Координатор учнівського самоврядування О.Микитей.

  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Рішення районної ради учнівського самоврядування від 30.11.2015 року
 • Про засідання районної ради учнівського самоврядування
 • План роботи Районної Ради національно-патріотичного виховання на 2015-2016 н.р.

 • Добавити коментар
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка лінкуВставка захищеного лінку Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру