city skyline

  Останній дзвоник у Дорошовецькому НВК


  Останній дзвоник у Дорошовецькому НВК

  25 травня у Дорошовецькому НВК пролунав Останній дзвоник. Це свято цього річ  було трішки незвичайним, адже із-за відсутності 11 класу, почесне місце випускників зайняли учні 9 класу. Позаду залишилися ще десятки списаних зошитів та сотні навчальних годин . На урочистій лінійці діти, батьки та вчителі проводжали навчальний рік та вітали дев’ятикласників із початком нового етапу життя, адже попереду їх чекає державна підсумкова атестація і звичайно важливий крок  у майбутнє. Звичайно багато учнів продовжать навчання у 10 класі, але є і такі, які стануть перед важливим вибором професії.
   

  Останній дзвоник у Дорошовецькому НВК

  Це свято, найжаданіше для дітей і найважливіше для випускників та  їхніх батьків. Звичайно, шкільні будні додають щоденного клопоту у батьківський напружений графік життя, але ні з чим не зрівняна радість - бачити своїх дітей щасливими в рідній країні, з новими знаннями, досягненнями та мріями.
                   З вітальним словом до усіх присутніх звернулася директор НВК Кітар Одарка Василівна. Вона  привітала батьків, учнів та всіх гостей свята із завершенням навчального року та здійснила почесну місію нагородження грамотами відмінників навчання, переможців районних олімпіад та конкурсів.

  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • День Знань у Дорошовецькому НВК
 • Останній дзвоник у Дорошовецькому НВК
 • Останній дзвоник у Товтрівській ЗОШ
 • Продзвенів Останній Дзвоник
 • Останній дзвоник