city skyline
» » Свято Останнього дзвоника в Чуньківському НВК
» » Свято Останнього дзвоника в Чуньківському НВК

  Свято Останнього дзвоника в Чуньківському НВК


  Свято Останнього дзвоника в Чуньківському НВК

  От і промайнув ще один навчальний рік і ніжна мелодія шкільного дзвінка запросила всіх учнів на урочисту лінійку. Людно було і на шкільному подвір’ї Чуньківського навчально-виховного комплексу (директор Бузинська М.В.).  Схвильовані випускники та їхні вчителі-наставники провели це свято зі сльозами на очах. Перше вітальне слово промовила директор НВК Марія Василівна, яка  побажала всім учням наснаги та сил для наступного навчального року, а випускникам побажала успіху в подальших кроках у житті. Найкращі учні школи отримали грамоти, дипломи за перемоги в олімпіадах та конкурсах, похвальні листи за здобутки в навчанні. 

  Свято Останнього дзвоника в Чуньківському НВК

  Лунали слова привітань від сільського голови К.Д.Довгого, учнів, батьків, а отець Михайло благословив всіх присутніх на добрі та корисні справи. 

  Свято Останнього дзвоника в Чуньківському НВК

  До останнього дзвінка готувалися всі заздалегідь, 11 клас помітно виділявся з-поміж інших завдяки своєму вбранню.
  Всіх присутніх схвилював виступ випускників школи, які щиро дякували вчителям та батькам. Класний керівник Бабич В.В. та перша вчителька Маліцька Є.В звернулися до своїх вихованців і побажали успішно здати ЗНО, правильно вибрати свою стежину у житті, сміливо і впевнено йти вперед, цінувати дружбу, поважати батьків, не забувати школу та вчителів. 
  Зворушливим був і виступ першокласників, які привітали одинадцятикласкників, а на згадку про свято останнього дзвоника прикріпили до вишиванок випускників маленькі дзвіночки. Четвертокласники вручили випускникам пам’ятні стрічки «Випускник – 2018р.»

  Свято Останнього дзвоника в Чуньківському НВК

  Випускники, загадавши бажання, випустили в небо різнобарвні кульки та закружляли в прощальному вальсі.
  І от найурочистіша мить свята: випускники Кривохижа Іванна та Геєв Роман беруть святково прикрашений, дзвінок. Шкільне подвір’я наповнюється ніжним і сумовитим передзвоном. Дзвінок останній продзвенів, і чарівна пісня полетіла в даль, покликавши випускників у доросле життя, а всіх школярів у літо, щоб гарно відпочити, щоб канікули пройшли і знов до школи всі прийшли здорові та щасливі.

  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Свято Першого дзвоника в Товтрівській ЗОШ
 • Продзвенів Останній Дзвоник
 • Останній дзвінок в Кострижівській ЗОШ
 • Останній дзвінок у Дорошовецькому НВК
 • Свято Останнього дзвоника у Яблунівському НВК