city skyline

  Дня пам’яті та примирення у селі Брідок


  Дня пам’яті та примирення у селі Брідок

  6 травня в селі Брідок відбулось урочисте свято з нагоди Дня пам’яті та примирення. 
  Ходою пам’яті розпочався ранок. З квітами пройшли учні, вчителі та жителі села від Брідоцького НВК до пам’ятного знаку полеглим у боях Другої світової війни, біля якого було проведено мітинг за загиблими. 
  Свято продовжилось виступом учнів Брідоцького НВК (директор Дяконович М.В) та вихованців дитячої дошкільної групи «Сонечко» 
  «Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю історію людства війні – Другій світовій. Не згасне в пам’яті людській, не піде в небуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу, його перемога на фашизмом». Саме такими словами розпочали урочистості до Дня пам’яті та примирення. 
  І дійсно як можна забути ту страшну війну, яка залишила свій слід практично в кожній родині? Шлях до перемоги над фашистами тривав 1418 днів і коштував десятків мільйонів людських життів, стільки ж понівечених доль, закатованих, винищених у концтаборах, заморених голодом, відірваних від рідної землі. 

  Дня пам’яті та примирення у селі Брідок

  Першим привітати односельчан в цей радісний, і водночас трагічний день було запрошено старосту села Брідок – Спіжавка Л. І та сільського голову с. Вікно – Ковалюка І. Д.. В своїй промові вони згадали важливі історичні дати пов’язані із життям села під час війни, нагадали імена героїв, які полягли у боях за свою Батьківщину. Хвилиною мовчання та покладанням квітів було вшановано всіх тих, хто не прийшов з війни, не дожив із нами до цього світлого дня. 
   Не залишилося жодного байдужого серця, жодної душі, яка б в цей день не сумувала за тими, хто ціною власного життя виборов мир на нашій святій землі.
  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • «Ніхто не забутий, ніщо не забуто» в селі Товтри
 • Урочистості, присвячені 72 річниці Перемоги над нацизмом та завершення Другої світової війни
 • Святкування Дня перемоги над нацизмом у Кулівецькому НВК
 • Відзначення Дня пам’яті та примирення
 • Урочисті заходи до Дня пам’яті та примирення