city skyline

  Дня ЦЗ у Василівському НВК


  Дня ЦЗ у Василівському НВК

  Цивільний захист - це функція держави, спрямована на захист населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій шляхом запобігання їм, ліквідації  наслідків і надання допомоги постраждалим у мирний час та в особливий період. 
  До Дня ЦЗ у Василівському НВК, який відбувся 4 травня 2018 року була підготовлена відповідна документація, проведена нарада з педагогічними працівниками, на якій уточнювалися обов’язки кожного педагога, підготовлені плани та сценарії заходів. Відповідно до плану була організована евакуація учнів та педагогічного колективу на подвір’я навчального закладу, де діти були проінформовані про  надзвичайні ситуації  природного й техногенного характеру. Школярі покинули приміщення школи спокійно та організовано. Учні та вчителі вклалися у нормативний час для даного навчального заходу - евакуація тривала 2 хвилини. Усі діти по класах разом з класоводами і класними керівниками вчителі-предметники, вишикувалися на подвір’ї школи.
  День цивільного захисту під гаслом «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» проведено цікаво та повчально.   Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

  Дня ЦЗ у Василівському НВК  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • День цивільного захисту в Чуньківському НВК
 • «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» у Василівському НВК
 • Евакуація у Кадубовецькій ЗОШІ І – ІІІ ступенів
 • «День цивільного захисту» у Дорошовецькому НВК
 • ОБʼЄКТОВЕ ТРЕНУВАННЯ НА БАЗІ ВІКНЯНСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ В РАЗІ ВИНИКНЕННЯ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ