city skyline

  День цивільного захисту в Чуньківському НВК


  День цивільного захисту в Чуньківському НВК

  Кожна людина у своєму житті зіштовхується з багатьма труднощами. Деякі проблеми вона вирішує  не замислюючись, а для подолання інших потрібні певні навички і вміння. Сучасна школа покликана навчити дітей вирішувати життєві ситуації і використовувати набуті знання повсякчас.
  Прикладом цього можна вважати День цивільного захисту, який в рамках Всеукраїнської профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» проведено 4 травня в Чуньківському НВК (директор Бузинська М.В.) саме для того, аби  кожен учасник навчально-виховного процесу (від дорослого до першокласника) зміг правильно зреагувати у надзвичайній ситуації.
  Вчитель основ здоров’я Руснак В.В. продемонструвала для старшокласників відеофільми «Екологічні та техногенні катастрофи», презентації «Надзвичайні ситуації», «Обережно, вогонь!». Вчитель біології Смерека Г.С. разом з учнями 8 класу показали, як надати першу долікарську допомогу при зупинці дихання та втраті свідомості.

  День цивільного захисту в Чуньківському НВК

  Окрім цього протягом лютого-квітня з вчителями та технічним персоналом було проведено заняття по навчанню з цивільного захисту.

  День цивільного захисту в Чуньківському НВК

  Під час проведення Дня ЦЗ були перевірені готовність та навички  до дій під час виникнення надзвичайних ситуацій та сигналу «Увага всім!». Евакуація пройшла успішно, вчителі вивели учнів, відзвітували керівнику ЦЗ  про їх наявність згідно інструкції, після чого навчально-виховний процес продовжився. 
  Такі навчання проводяться в закладі не лише на День ЦЗ, а і декілька разів протягом року. Адже, щоб запобігти неприємностям, треба бути до них готовими і знати, як їх здолати.

  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» у Василівському НВК
 • День цивільного захисту у Веренчанській ЗОШ
 • «День цивільного захисту» у Дорошовецькому НВК
 • Тиждень знань безпеки життєдіяльності проведено у Чуньківському НВК
 • ОБʼЄКТОВЕ ТРЕНУВАННЯ НА БАЗІ ВІКНЯНСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ В РАЗІ ВИНИКНЕННЯ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ