city skyline

  Автопробіг до Дня Перемоги


  Пам`ять про  Другу світову війну, її сувора правда залишаються з нами як найбільший за силою духу приклад мужності, патріотизму, важкої ратної праці і вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче - життя. Війна пройшла залізним плугом через кожне серце, кожну долю і кожне життя. Сувора її правда назавжди залишиться з нами. Вона навічно у нашій пам`яті - загальнонародній, родинній, індивідуальній.

     

  З  метою вшанування пам'яті полеглих воїнів та патріотичного виховання підростаючого покоління 3 травня 2018 року відбувся автопробіг організований Заставнівською автомобільною школою та районною організацією ТСОУ населеними пунктами Заставнівського району. Завітав автопробіг і до села Васловівці, де його радісно зустріли учні та працівники Васловівського НВК з розмаїттям вишиванок,  квітів,  повітряних кульок та національних стягів. До присутніх звернувся директор Заставнівської автомобільної школи Володимир Гула. 

   Виступи, хвилина мовчання, дзвінкі голоси школярів, які про війну знають лише з кінофільмів, книг та ось таких заходів, усе це засвідчувало, що мир це одна із найбільших світових цінностей, яку треба берегти за будь-яких обставин.
  У автопробігу взяли участь голова Заставнівської районної організації ветеранів України Орися Скорейко, головний спеціаліст відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Андрій Дера.

  Автопробіг до Дня Перемоги  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Автопробіг до Дня пам'яті та примирення
 • Колегія відділу освіти, молоді та спорту Заставнівської райдержадміністрації
 • Декада героїко-патріотичного виховання в Заставнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів
 • Виховні пам’ятні заходи у рамках тижня «Перемоги»
 • Автопробіг присвячений 71-ій річниці від Дня Перемоги над фашизмом