city skyline
» » Гірчить Чорнобиль крізь віки у Чуньківському НВК
» » Гірчить Чорнобиль крізь віки у Чуньківському НВК

  Гірчить Чорнобиль крізь віки у Чуньківському НВК


  Гірчить Чорнобиль крізь віки у Чуньківському НВК

  32 роки страшна Чорнобильська трагедія відгукується у серцях українців гірким смутком, скорботним болем, невимовною тугою. Чорний день Чорнобильської трагедiї продовжує хвилювати людей: i тих, кого вiн зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто пiзнiше народився далеко вiд покривдженої землi. Цей день не минув безслiдно. Уже давно вiддзвенiли чорнобильськi дзвони, але у пам’ять всього людства вони увiйшли стогоном i болем душі на століття.     
      Говорять, що з роками біль притихає, але в пам'яті народу ця страшна подія закарбувалася назавжди. Адже чорною стрічкою вона перетнула життя мільйонів. Одна мить змінила долі міст, сіл, людей, підприємств, перекреслила все нажите, винесла вирок багатьом долям. Нанесла і фізичні, і духовні рани, які не загояться ніколи.     
      З нагоди відзначення сумної для історії України дати – Дня Чорнобильської трагедії та з метою формування і розвитку патріотичного та екологічного виховання учнів 26 квітня у Чуньківському НВК (директор Бузинська М.В.) відбувся виховний захід «Гірчить Чорнобиль крізь віки», приурочений річниці пам’яті Чорнобильської катастрофи. Його підготували і провели учні 8 класу з класним керівником Филипюк Н.Т. Вони намагалися донести до свідомості присутніх масштаби чорнобильської трагедії «Чорнобиль…Чорний біль нашої землі. І скільки б не минуло років все одно це слово буде закарбоване чорним вогнищем скорботи…». Під час заходу звучали пісні про Чорнобиль, вірші про тих і до тих, хто сплатив страшну ціну за життя інших. Присутні вшанували хвилиною мовчання ліквідаторів наслідків аварії.      
        Ми, українці, повинні пам’ятати і шанувати героїв, завдяки яким сьогодні живемо. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Дня Чорнобильської трагедії в Кадубовецькій ЗОШ
 • Гірчить чорнобиль крізь роки у Василівському НВК
 • Чорнобиль… Мертва зона…
 • «Чорнобиль - біль душі»
 • «Трагедія, подвиг, пам’ять»