city skyline
» » Математика - гімнастика розуму в Заставнівській гімназії
» » Математика - гімнастика розуму в Заставнівській гімназії

  Математика - гімнастика розуму в Заставнівській гімназії


  Математика - гімнастика розуму в Заставнівській гімназії

  Згідно робочого плану в Заставнівській гімназії з 17.04 по 27.04 проходить декада математики та інформатики (керівник методоб’єднання — вчитель-методист Агатій Т.В.). Уже зайшовши у вестибюль, ви попадаєте в чарівний світ чисел, геометричних фігур, цікавих ребусів та головоломок, якими рясніють різноманітні математичні газети, випущені редколегіями старших класів.

  Математика - гімнастика розуму в Заставнівській гімназії

  На уроках алгебри , геометрії та інформатики (вчителі Агатій Т.В., Шевага Г.М., Любий О.О., Дідич Ю.В. Малинник В.В., Баланецький В.П.) учні виступають із різними повідомленнями з історії математики та біографічними фактами із життя видатних вчених, виникнення комп’ютерної техніки та її застосування в сучасному житті.

  Математика - гімнастика розуму в Заставнівській гімназії

  Та найбільше всі чекали «Брейн-рингу», в якому взяли участь 8 різновікових команд учнів 6-10 класів. Ведучі – Луник Анастасія (VІІ кл.) та Остапович Василь (VІ кл.) дивували гравців команд та вболівальників цікавими запитаннями. Захоплююча гра учасників показала міцні знання, логіку, ерудицію та кмітливість гімназистів. Було проведено 4 відбіркових гри, 2 півфінали та фінал, де в запеклому двобої зійшлися команди «Чорний квадрат» - капітан Штефаніца Дмитро та «Батарейка» - капітан Зварич Василь. З рахунком 3:2 перемогу здобув «Чорний квадрат» (Штефаніца Дмитро, Пазюк Олександра, Літовська Олена, Гуцол Анастасія, Горичко Анастасія ), які й були нагороджені грамотами. А також заступник директора з навчально-виховної роботи Ілюк К.В. вручила їм перехідний приз : символ мудрості – статуетку сови.
  Поміж відбірковими та півфінальними іграми учні продемонстрували яскраві номери художньої самодіяльності на математичну тематику:пісні,сценки,різноманітні конкурси.
  Вчитель математики Заставнівської гімназії, вчитель-методист Шевага Г.М.
  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Тиждень математики у Дорошовецькому НВК
 • Тиждень фізики та астрономії у Заставнівській гімназії
 • Тиждень математики, фізики та інформатики в Кострижівській ЗОШ
 • ПІДСУМКОВА ЛІНІЙКА У ЗАСТАВНІВСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ
 • Осінній бал у Заставнівській гімназії