city skyline
» » Дня Чорнобильської трагедії в Кадубовецькій ЗОШ
» » Дня Чорнобильської трагедії в Кадубовецькій ЗОШ

  Дня Чорнобильської трагедії в Кадубовецькій ЗОШ


  Дня Чорнобильської трагедії в Кадубовецькій ЗОШ

  26 квітня - День національної жалоби. Страшні наслідки Чорнобильської трагедії: смерті, хвороби, безлюдна пустеля навколо станції. Про те, що сталось, не можна забувати. Лише пам’ять і вдячність тих, хто живе на обпаленій радіацією землі, може бути хоч якоюсь винагородою тим, хто поклав на цей «атомний вівтар» своє здоров’я та життя. 
  З нагоди відзначення сумної для історії України дати – Дня Чорнобильської трагедії та з метою формування і розвитку патріотичного та екологічного виховання учнів  26 квітня  2018 року в Кадубовецькій ЗОШ І – ІІІ ступенів (директор школи А. Д. Бартошик) був проведений класним керівником 8 – А класу Голодняк Г. С. виховний позакласний  захід «Чорнобиль – скорбота пам'яті людської.» 

  Дня Чорнобильської трагедії в Кадубовецькій ЗОШ

  Присутні вшанували хвилиною мовчання ліквідаторів наслідків аварії. Наш земний уклін, довічна вдячність усім тим, хто, ризикуючи своїм здоров'ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Нехай ніколи не замовкають дзвони людської пам’яті, що не даватимуть забути про трагедію.


  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Гірчить чорнобиль крізь роки у Василівському НВК
 • Урок пам’яті "Твій біль, Україно, дзвони Чорнобиля" у Брідоцькому НВК
 • Дзвони Чорнобиля
 • Лінійка пам"яті "30 років Чорнобильській трагедії"
 • «Трагедія, подвиг, пам’ять»