city skyline
» » Навчально-тренувальні збори юних авіамоделістів
» » Навчально-тренувальні збори юних авіамоделістів

  Навчально-тренувальні збори юних авіамоделістів


  Навчально-тренувальні збори юних авіамоделістів

  18-19 квітня 2018 року на базі «Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді»  відбулися навчально-тренувальні збори юних авіамоделістів, метою яких є посилення військово-патріотичного виховання та вивчення історії розвитку вітчизняної авіації, а також підвищення інтересу учнів до авіаконструювання. У заході взяли участь представники сімох закладів області
   Заставнівський район представляла команда Яблунівського НВК (керівник Бойченюк М. С.) у складі: учнів 9 класу Деркач Наталії та Жигалюка Владислава, учениці 7 класу Демчук Марини, учня 4 класу Віконського Дмитра. 
  18 квітня відбулося урочисте відкриття зборів на території закладу, де учасників привітали Олександра Холевчук, головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації та Петро Плешко, директор Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості, який ознайомив учасників із програмою проведення авіаційного вишколу. 

  Навчально-тренувальні збори юних авіамоделістів

  Після відкриття заходу учні переглянули захоплюючий фільм «Історія розвитку авіації», який змусив їх поринути у ті часи, коли людство, намагаючись підкорити небо, створювало різні літальні апарати. Після перегляду фільму дітям була проведена екскурсія до Музею цікавої науки Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості, де учням було показано багато цікавих експонатів. Це макети космічних крейсерів, база марсіанського поселення, фантастичний телепорт для переміщення у просторі та часі, геліостанція, на якій сонячна енергія перетворюється в електричну. Діти мали змогу не тільки побачити, а й самостійно, за допомогою простих наочних дослідів відчути дію елементарних законів фізики: пружний удар, обертальний рух, рух тіла в повітрі, підіймальну сила крила, принцип роботи гіроскопу, маятник Максвелла, електрорушійну силу, важелі та інші. 
  Цікавою для учасників вишколу було перебування у Чернівецькому прикордонному загоні,  де учні відвідали художню галерею та музей. Також дітей  ознайомили з сучасним технічним та військовим обладнанням. 
  Учні Яблунівського НВК побували на екскурсії в музеї авіації і космонавтики КЮТ «Кварц», де вони мали змогу побачити різні моделі літаків. Також діти взяли участь в майстер-класі з виготовлення моделі літака.
  19 квітня відбулася екскурсія на територію Чернівецького аеропорту, де учнів ознайомили з роботою диспетчерів. Діти відвідали музей аеропорту і ознайомилися із сучасною технікою для перевозу літаків. Учасники вишколу почули багато цікавих фактів про історію розвитку авіації краю та  Чернівецького аеропорту.
  У Чернівецькому будинку творчості дітей та юнацтва проведено майстер-клас з пілотування (тренажер юних пілотів-штурманів), де незабутні емоції переповнювали дітей.

  Навчально-тренувальні збори юних авіамоделістів

  Згодом учні відвідали майстерню приватного пілота Ковальчука Леоніда Анатолійовича, в якому він розпочав будівництво літака і мріє здійснити свій власний політ. Також Леонід Анатолійович дуже багато розповів цікавих історій про авіацію та космонавтику. У дітей залишилися незабутні враження від побаченого та почутого.
  За участь у навчально-тренувальних зборах всім учасникам команди вручили сертифікати.
  Додому всі поверталися втомлені, але в піднесеному настрої, сповнені нових вражень, радісні та щасливі. Учні Яблунівського НВК дуже вдячні за запрошення на навчально-тренувальні збори юних авіамоделістів Чернівецькому обласному центру науково-технічної творчості.

  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Переможці обласного конкурсу "Зоряний шлях"
 • Вітаємо!! Переможницю обласної конференції
 • ХІІ Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників
 • Про участь у Фіналі обласного конкурсу «Мирний космос» №26 від 18.01.2016
 • Про проведення Мирний космос