city skyline

  Вітаємо конкурсанта Stockholm Junior Water Prize


  Щороку влітку до Стокгольму з’їжджається молодь з цілого світу, щоб взяти участь у найпрестижнішому водному конкурсі Stockholm Junior Water Prize (SJWP), переможцю якого вручає нагороду особисто Її Королівська Високість Кронпринцеса Швеції Вікторія.

  Вітаємо конкурсанта Stockholm Junior Water Prize

  Основна мета конкурсу – залучити якнайбільше дітей до вирішення проблем забруднення водних ресурсів, нестачі питної води, раціонального її використання.
  Україна з 2005 року є учасником Міжнародного молодіжного конкурсу «Стокгольмський юнацький водний приз». Організатором національного етапу Міжнародного конкурсу «Stockholm Junior Water Prize» під назвою «Всеукраїнський юнацький водний приз»  є громадська організація ВГО «УВТ «ВотерНет».

  Вітаємо конкурсанта Stockholm Junior Water Prize


  Конкурс відбувається в два етапи. Спочатку учні висилають проект е-поштою на адресу організаторів, які розсилають ці роботи на розгляд журі. Після відбору членами журі 30-40 робіт їх автори приїжджають в Київ для захисту роботи перед членами журі. Важливим критерієм відбору є самостійність виконання роботи конкурсантом.

  Вітаємо конкурсанта Stockholm Junior Water Prize

  З 16 по 21 квітня 2018 року в м. Києві відбувся фінал конкурсу, який проходив в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», який є співорганізатором конкурсу

  Вітаємо конкурсанта Stockholm Junior Water Prize

  Учень з Малокучурівського НВК Дутчак Богдан вирішив спробувати свої знання та вміння і взяв участь у цьому конкурсі під керівництвом вчителя біології Дупешко М. М. І недаремно. Його робота ввійшла в 5-ку кращих робіт конкурсу. За свою працю Богдан був нагороджений грамотою та призом – флешкою.  Нелегкою була боротьба.  200 робіт було подано на конкурс. Відібрано було лише 38. В конкурсі взяли участь студенти ліцеїв, гімназій, спеціалізованих шкіл… Тим і терпка перемога. Вітаємо юного науковця з перемогою. Наснаги тобі і творчих злетів. Ми гордимося тобою!
  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Вітаємо переможця «DreamECO»
 • Про проведення районного очного міжнародного конкурсу «Традиції народів України, Болгарії і Молдови щодо раціонального використання та збереження водних ресурсів»
 • Про проведення конкурсу «Напиши листа собі 45-річному»
 • Про проведення ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
 • Про Всеукраїнський конкурс-есе «Чому Україні потрібна Нова Конституція?»