city skyline
» » Незабутня зустріч поколінь, 45-річчний ювілей Звенячинського НВК
» » Незабутня зустріч поколінь, 45-річчний ювілей Звенячинського НВК

  Незабутня зустріч поколінь, 45-річчний ювілей Звенячинського НВК


  Незабутня зустріч поколінь, 45-річчний ювілей Звенячинського НВК

   

  Моя школо! Священна
  колиско
  Науки, любові й добра!
  Де б не була я – далекочи близько –
  Наснагу черпаю з твогоджерела.
  Вірю, що дух твій ніколине згасне,
  Ти, мудра і світла, якясна зоря,
  Живи й процвітай,моя школо прекрасна,
  Для миру, для щастя,
  любові й добра.

   

  З теплим ласкавим промінням золотого Сонечка, тендітною павутиною «бабиного літа» та жовтогарячими барвами осіннього падолисту завітав до Звенячинського НВК славний ювілей. 7 листопада навчальному закладу виповнилося 45 років.
  Цього дня у святково прибраному фойє та коридорах школи, як ніколи, людно. Яскраві кульки, море квітів, фотоколажі зі світлинами, що відображають шкільне життя. А скільки гостей! Всюди радісні, розчулені обличчя, щирі привітання...

  Школа-ювілярка зустрічає поважних гостей, серед яких – депутат Чернівецької обласної ради Березовський М. М., начальник відділу освіти Заставнівської райдержадміністрації Матейчук М. Г., голова профспілки працівників освіти Воловський В. М., директори, які свого часу очолювали шкільний колектив школи – Михайлістий В. Г.,Ряба Є.Є., ветерани педагогічної праці Козарійчук К.Т., Зозулик Г.П., а також випускники минулих років.

  Незабутня зустріч поколінь, 45-річчний ювілей Звенячинського НВК

   

  У святково прибраній залі відбулась зустріч поколінь, на яку зібралося чимало людей, для яких школа стала другою домівкою, багатьом із них дала путівку у доросле життя.

   

  Урочистими акордами пісні «Зелене жито» у виконанні учителів школи розпочалась святковий концерт з нагоди відзначення 45-річчя школи.

  Про минуле навчального закладу розповідали директори, які очолювали педагогічний та учнівський колективи впродовж 45 років. До слова була запрошена директор 1989 р. Ряба Є.Є., а також педагог з багаторічним стажем, ветеран праці, учитель початкових класів Зозулик Г.П.
  Зі словами вдячності за сумлінну працю, відданість обраній справі, знання, які дарують молодому поколінню, до своїх колег звернулась нинішній директор школи Орися Дмитрівна Пасішник.
  Хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять тих, кого, на жаль, уже немає серед живих, та пам’ять про них і нині живе в серцях колег.

  З вітальними словами до учнів, учителів та гостей звернулась випускниця школи, а нині директор Хрещатинського НВК Кизима Л. Д.
  Святкові вітання школі-іменинниці адресували й перші її випускники 1971року, на чолі Фантухом Т.М. головою села.

  Святковий концерт був наповнений музичними дарунками, танцями у виконанні учнів та випускників школи. Концертні номери змінювались спогадами почесних гостей, віншуваннями, веселими жартами, урочистими привітаннями.

  Були квіти, приязні усмішки, шквал емоцій та бурхливі оплески. Від гостей свята учнівський та педагогічний колективи отримали щирі слова привітань та подарунки.
  Завершальним акордом святкування стало музичне вітання у виконанні учениці 10 класу Ковальчук А. та вчителя музики Димки М. С. «Хай добро Вам сіється…»

  Незабутня зустріч поколінь, 45-річчний ювілей Звенячинського НВК

   

  Піднесений святковий тон дійству задавали ведучі – учитель історії Левчук Л.В та шкільний психолог Василович О.В.
  Та найголовніше в нашій школі – її душа, ті дух та настрій, який формується колективом учителів, учнів та їх батьків ось уже впродовж 45 років. Шкільний годинник невблаганно відлічуватиме час: 45, 50, 60, 70 років, а школа залишатиметься молодою, адже її приміщення з року в рік будуть наповнюватися новими дзвінкими голосами учнів.
  Тож нехай в стінах нашої школи завжди панує атмосфера турботи і щасливого дитинства, адже тут живе дух навчання, творчості, таланту і радості. А ми, в свою чергу, продовжуватимемо із радістю, що неодмінно межує з творчістю, добром та любов’ю, творити історію нашої школи – цей вічний процес навчання, залишаючи Вічне, Добре, Мудре.

   


  Галина Ільчук ,заступник директора з виховної роботи.
  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Виховуємо патріотів
 • День учителя