city skyline

  «Тарасовими шляхами» у Товтрівській ЗОШ


  «Тарасовими шляхами» у Товтрівській ЗОШ

  От і прийшла весна. Природа прокинулась від сну, даруючи усім нам блакитне небо і яскраве сонце. Саме у такий час багатостраждальному українському народу було даровано небом великого співця, поета – Тараса Григоровича Шевченка.
  Т.Г.Шевченко – це геніальний світоч не тільки України , а й усього світу і саме його «Кобзар» здатен виховувати справжнього патріота України.

  «Тарасовими шляхами» у Товтрівській ЗОШ

  З нагоди Дня народження Великого Кобзаря 7 березня у Товтрівській ЗОШ I-III ступенів серед учнів 1-4 класів було проведено вікторину знавців творчості Шевченка «Тарасовими шляхами» (педагог-організатор Спіжавка Н.Д.)
  З уст наших школярів звучали вірші Шевченка то ліричні, ніби душевна мелодія, то полум’яні, котрі закликають нас бути мудрими, берегти рідну мову, боротися за єдність і цілісність нашої Батьківщини, ім’я якій – Україна! Учні переглядали відео про життя і творчість Т.Г. Шевченка, слухали пісні на Тарасові слова. Підсумували годину спілкування цікавою вікториною. Учні відповідали правильно і швидко. Дітки отримали грамоти за участь у конкурсі на краще декламування віршів Т.Г.Шевченка.

  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Відзначення Дня народження Т.Г.Шевченка в Кулівецькому НВК
 • Шкільна лінійка «Шевченківські дні» у Кадубовецькій ЗОШ
 • Місяць вшанування памяті Т.Г. Шевченка
 • У нашій мові і в поезії звучать Тарасові слова
 • Шевченкові передзвони