city skyline

  «Кіборги»- творення нових Героїв України


   
   
   
   
   
   
   
   
  «Хто вмирає в боротьбі – 
  в серцях живе повіки!»

  «Кіборги»- творення нових Героїв України

      Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Україна – країна смутку і краси, країна, де найбільше люблять волю і найменше мають її, країна гарячої любові до народу і чорної йому зради, довгої, вікової, героїчної боротьби за волю.
           Минуло чотири  роки від подій, які назавжди змінили країну і кожного українця. Роки важких втрат, болю і випробувань. Подій, які залишили в минулому мирне розмірене життя. 
  Лютий 2014 року закарбувався в історичній пам’яті нашого народу назавжди. Вся Україна і весь світ стали свідками холодної жорстокості катів і щирого, чистого, світлого, відчайдушного пориву повстанців –людей з дерев’яними щитами, які гинули від снайперських куль професійних вбивць. Такою є ціна нашої свободи. Кривава жертва мирних людей, принесена на жертовник заради майбутніх поколінь.  Небесна сотня – це найсвятіший образ новітньої України.
  Сьогодні Україна переживає тяжкі випробування. Здригається українська земля на сході країни від гарматних пострілів, кулеметних черг, розривів мін. Знову гинуть на злеті молоді і сильні, вірні сини України… Як боляче стискається серце від того, що наша ненька-Україна знову у вогні і стражданні…І кожен з нас бажає одного: щоб над нашою рідною Україною було мирне небо. Таке безмежне і високе! І щоб кожен міг здійснити свій злет у вільній, щасливій, квітучій країні – Україні,яку щиро любимо і якою безмежно пишаємося!
         Напередодні Дня Героїв Небесної Сотні учні 7-11 класів Заставнівької ЗОШ І-ІІІ ступенів завдяки волонтерам переглянули у районному Палаці культури фільм Ахтема Сеїтаблаєва «Кіборги». Сюжет розповідає про хоробру оборону Донецького аеропорту в 2014 році  групою Кіборгів.Головною метою було передати атмосферу та настрій, різні характери і долі людей, які опинилися на передній лінії, озвучити ключові питання, які ставить війна перед кожним із нас сьогодні. «Це фільм про мир, який зароджується всередині війни», - заявив режисер картини.Фільм не залишив нікого байдужим: глядачі не приховували сліз, своїх емоцій і переживань. Особливо вразив фільм старшокласників, які майже ровесники із деякими героями фільму.Після перегляду фільму у кожному класі відбулося  обговорення побаченого.
  Крім того, 29 січня у Чернівцях  учні 10 і 11 класу нашої школи побували на перегляді фільму «Кіборги» і зустрілися з акторами фільмуР.Ясиновським,М. Тихомировим та В. Ждановим у фойє «Кінопалацу  «Чернівці».Актори розповіли, що фільм знято за практично нереальні терміни для повнометражних стрічок – два місяці. Вони зізнались, що зніматись у «Кіборгах» – це велика честь і велика відповідальність перед захисниками донецького аеропорту та їхніми сім`ями.  "Війна йде в кожному з нас. І поки ми не переможемо себе – ми не змінимо світ. А змінювати світ треба починати з себе", - сказав актор 
  Р. Ясиновський. Це кіно – творення нових українських Героїв, які повинні жити, боротись, будувати свою державу, починаючи з себе.
  Віримо, що країну об’єднає праця заради майбутнього і молитва за наших Героїв. За нашу небесну охорону. Ми у вічному боргу перед їх найсвітлішою пам’яттю.Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього. 
  Герої такі не вмирають,
  Вони будуть вічно живі.
  Героїв завжди пам’ятають
  На небі й на рідній землі!


  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Перегляд фільму «Кіборги»
 • «Україна – країна нескорених» в Товтрівській ЗОШ
 • Герої не вмирають
 • ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЯМ НЕБЕСНОЇ СОТНІ
 • Герої не вмирають…