city skyline

  Зустріч випускників в Чуньківському НВК


  Зустріч випускників в Чуньківському НВК

  Ідуть роки. Все змінюється: земля, суспільство, люди. І тільки школа залишається незмінною частиною життя кожної людини. 
  Зустріч з юністю – це важлива подія в житті школи. За традицією, в другу суботу лютого, у Чуньківському НВК відбулася зустріч випускників.  Саме в цей день зустрілися випускники, які закінчили школу 50 років тому. З різних куточків України та навіть Молдови зібрались колишні учні, щоб на деякий час знову повернутися у роки своєї юності. Усіх  їх єднає почуття любові до  рідної школи, яка збирає у єдине коло тих, хто отримав тут путівку у життя.
  Ця  зустріч  принесла радість і допомогла згадати ті часи, коли почули свій перший дзвінок, пригадали  першу вчительку, перші успіхи і невдачі, і навіть те перше кохання, яке вогником зігрівало юні серця. 
  Зустрічали їх з радістю та любов’ю і діти, і всі вчителі. Урочиста частина розпочалася гімном рідної школи. Зі сцени линули гарні слова з вуст директора школи Марії Василівни Бузинської, ведучих, організаторів свята і від самих ювілярів. 
  Справжнім дарунком для гостей став виступ Зразкового ансамблю пісні і танцю «Червона калина», учасники якого полонили всіх своїм майстерним виконанням буковинських танців. Своїм чудовим співом зачарували  колишня учениця Руснак Наталка та наймолодша учасниця  Олару Наталка.
  Готуючись до свята, учні провели пошукову роботу, зібрали  фото та створили презентацію «Сторінками шкільного фотоальбому». 
  Випускники поділилися своїми думками про те, що дуже б хотіли повернутися в стіни рідної школи, у своє дитинство, юність. 
  І хоча святкова зустріч закінчилася, але той настрій, який створили випускники, організатори та юні артисти ще надовго залишаться в серцях присутніх.


  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Зустріч випускників Кулівецького НВК
 • Свято спогадів у Чуньківському НВК
 • Свято зустрічі випускників
 • Зустріч з випускниками у Вікнянській ЗОШ
 • ЗУСТРІЧ ПОКОЛІНЬ