city skyline

  Лінійка у Тотврівській ЗОШ І-ІІІ ступенів


   

  Лінійка у Тотврівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

  У Товтрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася лінійка, яку провели учні  бібліотечного активу та члени чергової команди 7-Б класу  присвячена дню народження В. Ферлієвича (235 років) – священника, письменника, громадського діяча, який за власні кошти видав на Буковині першу друковану книгу на біблійну тематику «Пісні, псалми чи стихи з ієрмологінськими нотами», яка вийшла тисячним тиражем з благословення Єпископа Буковинського Євгенія Гакмана. Наклад книжки було надруковано у чернівецькій друкарні Івана Екхардта у 1849 р.
  А ще школярі разом з бібліотекарем Вигнан М. М. зачитали вірші та ознайомили учнів школи з життям та діяльність дитячої письменниці Любові Забашти, якій 3 лютого мало б виповнитись 100 років.
          Творчий доробок Любові Забашти нараховує кілька поетичних збірок, книжок прози, п'єс і драматичних поем. Чимало віршів, покладених композиторами на музику, стали популярними піснями    
  Любов Забашта не створювала поезій спеціально для дітей, але все ж вони займають вагому частку в її творчому доробку поряд з прозою та драматичною спадщиною  
  Головним завданням Любові Забашти як дитячої поетеси було бажання відкрити малюкам поезію життя шляхом проявлення у слові краси та гармонії світу.

  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • 120 років з дня народження Івана Борковського - археолога
 • Відзначення дня народження Лесі Українки в Кулівецькому НВК
 • Інформаційна п’ятихвилинка «Буковинський просвітитель»
 • З нагоди відзначення 160-річчя від дня народження і 100-річчя від дня смерті Івана Яковича Франка