city skyline

  Акція милосердя в Погорілівській ЗОШ


                                                   Плекай добро, воно повернеться до тебе,
                                                   Чини добро, і будеш ти в раю...
                                                   Роби добро. Господь сказав: так треба!
                                                   Я здалека добро розпізнаю...

   Акція милосердя в Погорілівській ЗОШ

  Милосердя, доброта... Ще з давньоруських часів благодійність була в традиціях нашого народу. Цілком природним і закономірним вважалося допомогти знедоленому, нещасному, поділитися шматком хліба, дати притулок бездомному, захистити старість і немічність, порятувати хворого чи каліку, заступитися за беззахисного і скривдженого. 
  Ми хочемо щастя як для себе, так і для оточуючих, ми хочемо миру для всіх. З цією метою у Погорілівській ЗОШ І – ІІІ ступенів протягом грудня-січня проходила акція милосердя «Повір у чудо», проведення якої є вже для нас традицією. Її ініціаторами стали учні школи та вчителі, активно також до неї долучилися жителі села на чолі зі священиком Святомиколаївської церкви с. Погорілівка. Протягом цієї акції погорілівчани приносили теплі речі, канцтовари, продукти харчування,іграшки, а також зібрали кошти, на які було придбано нові теплі речі (одяг, взуття), солодощі для дітей-сиріт, дітей, батьки яких позбавлені батьківських прав, а також для хворий людей будинку-інвалідів у с.Магала Новоселицького району та інтернату м. Хотин Чернівецької області. Такі акції милосердя вчать наших дітей бути добрими, співчутливими, милосердними. А коли буде добро у серці, то буде мир і у державі!

  Ми мріємо для всіх, хто цього потребує «стати сонцем, що випромінює людське тепло, стати ґрунтом,багатим на паростки людських почуттів, сіяти любов у душі та серця оточуючих».

  Гуртуймося та єднаймося в любові до України!

  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Учись добро творити з юних літ... Кострижівська ЗОШ
 • ДОБРО І МИЛОСЕРДЯ - ДВА КРИЛА
 • Акція «Підтримаємо хоробрі серця»
 • Людяність, доброта, чуйність, милосердя…