city skyline
» » Учись добро творити з юних літ... Кострижівська ЗОШ
» » Учись добро творити з юних літ... Кострижівська ЗОШ

  Учись добро творити з юних літ... Кострижівська ЗОШ


           У наш такий стрімкий та складний час буває , що люди на жаль часто  не помічають ближнього, проходять повз стороннє нещастя.
           Інколи просте добре слово , розуміння, дружня  порада чи невелика матеріальна підтримка може повернути віру  людині у життя  та силу одужати.         

  Учись добро творити з юних літ... Кострижівська ЗОШ

  Це і є милосердя , як найвищий знак справжньої душі людини.
  Користуючись нагодою, в честь 25- річниці акції «Милосердя», яка кожного року проходить в нашому районі, висловлюю слова вдячності від батьків Голінатої Анни, учениці 8 класу, всім директорам і вчителям які долучилися до матеріальної допомоги цій дитині на лікування онкохвороби з 2014 року, пересадку спинного мозку в ОХМАТДИТІ.

  Учись добро творити з юних літ... Кострижівська ЗОШ

  А також від батьків Клубніцької Маряни , яка із-за родової травми не може відвідувати школу і 13-ий рік прикута до ліжка.
             Низький уклін людям , які подарували ортопедичне механічне ліжко з електричним приладом, яке так необхідне цій дівчинці.
             Це спільна акція  милосердя  голови  громадської  організації « За благоустрій Заставнівщини»  Юрія Бурдейного та голови громадської організації « Щедро» Анатолія  Дроня,  волонтерів  Василя Григоровича Шевчука,   Дмитра  Дмитровича  Андруховича та Майї  Володимирівни  Калин, які беруть цю дитину під волонтерський супровід та опіку з перспективою подальшого лікування за кордоном.
  ДоСвятого Миколая  дівчинка отримала солодощі від в. о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Заставнівської РДА Н.Я.Кушнірик і методиста відділу освіти, молоді та спорту Заставнівської РДА  М.Ю.Косар.
           А в школі ми четвертий рік підряд проводимо благодійні ярмарки, на святі 1 вересня акції милосердя «Замість квітів- допомога ближньому», до якої долучаються всі жителі селища. Виручені кошти віддаємо на лікування хворих  дітей.
        Для Кострижівського стаціонарного відділення постійного або тимчасового проживання одиноких  громадян кожного року проводимо збір картоплі.
         Нехай Святий Миколай приносить всім здоров’я , радість і подарунки.

  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Миколай допомагає
 • Акції милосердя у Веренчанській ЗОШ
 • Акція милосердя «З добротою в серці»
 • ДОБРО І МИЛОСЕРДЯ - ДВА КРИЛА
 • Акція милосердя «Жителям Авдіївки та воїнам АТО»