city skyline
» » ДО ЗАСТАВНІВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ ЗАВІТАЛИ РЯТУВАЛЬНИ
» » ДО ЗАСТАВНІВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ ЗАВІТАЛИ РЯТУВАЛЬНИ

  ДО ЗАСТАВНІВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ ЗАВІТАЛИ РЯТУВАЛЬНИ


  ДО ЗАСТАВНІВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ ЗАВІТАЛИ РЯТУВАЛЬНИ

   

  Безпека життєдіяльності людини – одне з основних завдань, яке стоїть перед суспільством. Державна служба України з надзвичайних ситуацій приділяє цьому питанню постійну увагу, особливо коли це стосується попередження травмування та загибелі дітей, навчання їх правилам безпечної поведінки. Саме тому відповідно до п. 11 «Плану спільних заходів щодо підготовки учасників навчально-виховного процесу і працівників освіти Чернівецької області до захисту та дій у випадку надзвичайних ситуацій на 2015 рік, затвердженого спільним наказом Управління ДСНС України в Чернівецькій області та Департаментом освіти і науки облдержадміністрації від 01.12.2014 №264/262/10/105/15 «Про затвердження Плану спільних заходів на 2015 рік» та листа Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 26.10.2015 №01-31/2823 «Щодо проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» з метою пропаганди здорового, активного способу життя, вивчення і використання на практиці правил основ безпеки життєдіяльності, попередження загибелі та травматизму дітей при виникненні різного роду надзвичайних ситуацій в Заставнівській гімназії проходить Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльностітабезпеки дорожнього руху з 9 по 16 листопада 2015 року.

   

   

  ДО ЗАСТАВНІВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ ЗАВІТАЛИ РЯТУВАЛЬНИ

   

  Рятувальники відвідують дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади, де на тематичних заняттях розповідають школярам про причини та наслідки пожеж, різного роду надзвичайних ситуацій, про діяльність пожежно-рятувальних підрозділів області. Крім того, працівники Служби ще раз нагадують дітям про необхідність дотримання простих, але таких необхідних усім правил безпечної поведінки.

   

  ДО ЗАСТАВНІВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ ЗАВІТАЛИ РЯТУВАЛЬНИ

   

  12 листопада 2015 року фахівці Управління ДСНС в районі завітали до Заставнівської гімназії.

   

  Працівники ДСНС (Бежнар Іван, Блещук Юрій, Пазюк Василь) ознайомили школярів з діями населення у разі виникнення надзвичайної ситуації. У доступній формі розповіли учням про будні пожежно-рятувальної служби, розповіли про гасіння складних пожеж та наголосили, що дотримуватися правил безпеки та слухатися батьків – обов’язок кожної дитини.

  На прохання дітей продемонстрували роботу пожежно-рятувальної техніки та рятувального обладнання, усім охочим дозволили самим гасити вогонь - подати воду на гасіння умовної пожежі та приміряти спорядження бійців Служби Порятунку «101».

  ДО ЗАСТАВНІВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ ЗАВІТАЛИ РЯТУВАЛЬНИ

   

  Учням також наголосили на найхарактерніших небезпеках, котрі підстерігають на легковажних у побуті, під час навчання та відпочинку: пожежі – при необережному поводженні з вогнем, електричними і газовими приладами; отруєння – при неправильному виборі грибів; вибухи – при намаганні розібрати знайдені вибухонебезпечні предмети; загрозі заблукати – при неправильному виборі маршруту.

   

  Школярі уважно слухали, жваво обговорювали його та ставили багато запитань. Одразу впадало у вічі щире дитяче зацікавлення цими проблемами. Усі зробили правильні висновки від почутого та пообіцяли рятувальникам, що поводитимуться обережно.

  Педагог-організатор Заставнівської гімназії

  Василевич Г.М.

  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Щодо проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності та безпеки дорожнього руху
 • Про вжиття спільних заходів щодо попередження самовільного залишення дітьми сімей чи навчально-виховних закладів
 • Про прийняття рішень опалювального сезону 2015-2016 років