city skyline
» » «Про проведення Тижня безпеки руху» у Василівському НВК
» » «Про проведення Тижня безпеки руху» у Василівському НВК

  «Про проведення Тижня безпеки руху» у Василівському НВК


  «Про проведення Тижня безпеки руху» у Василівському НВК

  На виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту Заставнівської райдержадміністрації №437 від 10.11.2017 «Про проведення Тижня безпеки руху», з метою пропаганди здорового, активного способу життя, вивчення і використання на практиці правил основ безпеки життєдіяльності, попередження загибелі та травматизму дітей при виникненні різного роду надзвичайних ситуацій у Василівському НВК  Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності та безпеки дорожнього руху.
  Початок тижня відбувся з відкриття загальношкільної лінійки на тему «Здоров’я – найбільший  скарб. Вогонь  друг - чи ворог» і ознайомлення з планом заходів. Протягом тижня діти приносили реферати, творчі роботи на тему «Героїчна професія  – рятувальник», де відзначили кращі роботи: Радик В., Стецький В., Бужняк М., Слободян О. – учні 9 класу; Москалюк А., Чернецька К. – 11 клас. Проведено навчальний тренінг з відпрацюванням практичних дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій (евакуація учнів, одягання противогазів). По класах випустили стінгазети на тему «Твоя безпека залежить від тебе» та проводився конкурс малюнків: «Безпечне довкілля». У кожному класі проводилася виховна година на тему: «Небезпеки вдома і на вулиці».
  Під час проведення тижня класні керівники інструктували учнів на виховних та класних годинах. Козацька рада провела рейд пані Гігієни «Чистота – запорука здоров’я».  Учні переглянули відеофільм на тему «Чинимо опір шкідливим звичкам». 
  Під час тижня діти показали гарні знання та вміння.

  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності у Василівському НВК
 • Щодо проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності та безпеки дорожнього руху