city skyline

  «Скажемо СНІДу – ні!» в Чуньківському НВК


  Кожному від народження дається найцінніший дар – життя. І найдорожче, що є в житті – це здоров’я. Але, хоч як дивно, люди дуже легковажно можуть ставитися до здоров’я, особливо молодь. 
  У всьому світі першого грудня говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе ця глобальна епідемія. Прикріпивши стрічку до свого одягу, людина висловлює свою підтримку, співчуття і переживання хворим та інфікованим цією недугою.

  «Скажемо СНІДу – ні!» в Чуньківському НВК

  Згідно  теми тижня «Зупинись, доки не пізно», в рамках акції «Відповідальність починається з мене»  1 грудня в Чуньківському НВК відбувся  захід «Скажемо СНІДу – ні!», приурочений  Всесвітньому дню боротьби  зі СНІДом.
  Учні 8 класу (класний керівник Филипюк Н.Т.) ознайомили учнів школи з поняттями СНІД і ВІЛ та їх ознаками.  Своїм виступом, який супроводжувався мультимедійною презентацією та відеофільмом вони сприяли усвідомленню учнями небезпеки, пов’язаної із поширенням цієї хвороби на планеті, пропагували почуття цінності людського життя, навчали толерантному ставленню  до людей, які живуть з ВІЛ.
  На закінчення заходу учні виконали флешмоб на підтримку ВІЛ-позитивних дітей. 

  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • У Товтрівській ЗОШ І-ІІІ урок ’’Не дай СНІДу шанс!
 • Всесвітній День боротьби зі СНІДом у Дорошовецькому НВК
 • 1-грудня Всесвітній день боротьби зі СНІДом у Юрковецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів