city skyline
» » Засідання методичного об’єднання працівників психологічної служби
» » Засідання методичного об’єднання працівників психологічної служби

  Засідання методичного об’єднання працівників психологічної служби


   Засідання методичного об’єднання працівників психологічної служби

  Інклюзія — процес реального включення дітей з особливими потребами  у активне суспільне життя. При цьому всі зацікавлені сторони мають долучатися до участі для отримання бажаного результату. Інклюзія однаковою мірою необхідна всім членам суспільства. 
  Бути інклюзивним — означає шукати шляхи для всіх дітей бути разом під час навчання (включно з дітьми з інвалідністю). Інклюзія означає розкриття кожного учня за допомогою освітньої програми, яка достатньо складна, але відповідає його здібностям. Інклюзія враховує потреби, а також спеціальні умови за підтримку, необхідні учню й педагогам для досягнення успіху.
  Саме таку проблему «Соціально-психологічний супровід інклюзивної освіти» розглядали на методичному об’єднанні практичні  психологи та соціальні педагоги 22.11.2017р. 

   Засідання методичного об’єднання працівників психологічної служби

  Підчас роботи методичного об’єднання досвідом роботи із дітьми, які навчаються на інклюзивному навчанні ділилися працівники психологічної служби Г.Шерівецької ЗОШ І-ІІІ ст., практичний психолог  Бешлей І.І., соціальний педагог Боросюк І.В. та практичний психолог Заставнівської ЗОШ І-ІІІ ст. – Чередюк О.В. Дані спеціалісти також брали участь і у ІІІ Міжнародному конгресі із соціальної педагогіки, психології та реабілітології, який проходив у м. Київ 10.11.2017року. Кожен із спеціалістів ділився досвідом навчання, зокрема: Бешлей І.І. ознайомила учасників із  темою,«Особлива дитина в звичайній школі. Що таке інклюзивне навчання, чому це не страшно», Боросюк І.В. – розповідала про Кіністерапію та її ефективність при роботі із дітьми. Чередюк О.В. – ознайомлювала учасників із нейропсихологічною діагностикою і корекцією, зокрема тестом ГОМУНКУЛУС метою якого є діагностика соматичних порушень. 
  Методичне об’єднання проходило під керівництвом Семенко Ю.В., методистом що відповідає за психологічну службу у районі, яка також ознайомила усіх присутніх із визначенням, що таке інклюзивна освіта; як розуміти поняття «інклюзивний навчальний заклад»; хто такі діти з особливими освітніми потребами, як складається індивідуальна програма розвитку.

   Засідання методичного об’єднання працівників психологічної служби

  По закінченні,  учасниками були прийняті рекомендації. 


  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Інструктивно-методична нарада практичних психологів, соціальних педагогів, психологів ДНЗ
 • Тиждень інклюзивного навчання в Заставнівській ЗОШ
 • Засідання круглого столу практичних психологів та соціальних педагогів
 • Відбувся психолого-педагогічний практикум
 • Про удосконалення психологічного супроводу навчально-виховного процесу у 2015/2016 н.р. №34 від 22.01.2016