city skyline
» » Майбутнє України в Товтрівській ЗОШ I-III ступенів
» » Майбутнє України в Товтрівській ЗОШ I-III ступенів

  Майбутнє України в Товтрівській ЗОШ I-III ступенів


  Дитино, глянь навкруг, яка твоя земля:
  Красива, дивовижна і єдина.
  Усе тут дороге: ліс, гори і поля,
  Бо це Вітчизна наша – Україна!

  Майбутнє України в Товтрівській ЗОШ I-III ступенів

  Земля моя рідна – це моя Україна! Щасливі ми, що народилися і живемо на чудовій, багатій землі. Тут жили наші прадіди. Тут корінь роду українського, що сягає сивої давнини, одвічних добрих традицій.
   Тут ми робили свої перші кроки, відкривали навколишній світ. Тут нам уперше забриніли звуки рідної мови, завдяки якій ми усвідомили самих себе. Тут ми навчилися відповідати усмішкою на усмішку, співчуттям на чужий біль.
  Україна – приклад великої мужності, витривалості та духовності. Наша країна йшла крізь століття дуже важким шляхом. Українці завжди славилися своєю великою внутрішньою силою, неповторною культурою, співучою мовою та високими стандартами моралі. 

  Майбутнє України в Товтрівській ЗОШ I-III ступенів

  У Товтрівській ЗОШ I-III ступенів велику роль у вихованні дітей відводять патріотичному вихованню. Діти в нашій школі справжні патріоти. Любов до України можна було побачити в очах дітей, коли вони декламували вірші, співали українські пісні, танцювали. 
  У школі було проведено учнями 4 класу (класний керівник Ватрус Г.Г.) годину спілкування «Майбутнє України». Учні були одягнені у вишиванки. Діти усвідомлено закликали всіх до миру.  Вшанували хвилиною мовчання тих, хто віддав своє життя за свободу й незалежність України. 

  Учнями 3-А класу (класний керівник Спіжавка К.В.) було проведено ранок «Я гордий тим, що українець». На святі прозвучала молитва за Україну. Серця дітей були наповнені любов’ю до рідної землі, надією у світле майбутнє України.


  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Фестиваль української пісні в Товтрівській ЗОШ I-III ступенів
 • День захисника України в Товтрівській ЗОШ I-III ступенів
 • Майбутнє наших дітей, нашого народу — в руках учителя Кадубовецька ЗОШ
 • День Соборності України у Кулівецькому НВК
 • «Наша Україна – єдина країна»