city skyline
» » День партизанської слави у Добриновецькому НВК
» » День партизанської слави у Добриновецькому НВК

  День партизанської слави у Добриновецькому НВК


  З нагоди відзначення Дня партизанської слави у Добриновецькому НВК було проведено низку заходів:
  -   година  пам’яті «Мужність партизанська» класний керівник 8 класу –Хромей В.І- розповіла дітям про героїв Великої Вітчизняної війни нашого району, про партизанський рух на території рідного краю під час Великої Вітчизняної війни, про підпільні організації на окупованих територіях;  
  -    історична  бесіда«Героїчне минуле партизан», 
  -     подорож партизанськими стежками «Поки горить свіча, не згасне пам’ять»- Чорна О.Г. Гаврилюк Г.М. та Бутняк  Г.М-класоводи 1-4 класів,
  -    загальношкільна лінійка під назвою «Нескоренні герої»,яку підготували і провели учні 8 та 10 класів під керівництвом класного керівника  Рябко М.Г. та вчителя історії Хромей В.І. Учні декламували вірші про роки Великої Вітчизняної війни ,про подвиг та героїзм партизанських загонів. 

  День партизанської слави у Добриновецькому НВК

  22 вересня, у День партизанської слави з почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками.  

  День партизанської слави у Добриновецькому НВК

        Найважчі та найжорстокіші випробування випали на долю нашого народу у роки Другої світової війни. Мільйони українців пройшли крізь це пекло і не скорилися.                                                                                                             
        У Велику Вітчизняну війну самовіддані патріоти Буковини, як і решта наших співвітчизників, показали всьому світові небачений героїзм та велич духу українського народу. Ніхто тоді не шкодував свого життя, відстоюючи рідну землю. Вони боролися за Батьківщину, за світле майбутнє наступних    поколінь.  

  День партизанської слави у Добриновецькому НВК

       Згадуючи таких людей і доблесні їхні справи, маємо завжди пам’ятати, що партизанський рух, як і все пов’язане з минулою війною – це вічно жива історична пам’ять, яка повинна вчити повазі до минулого та виховувати почуття патріотизму, гордості за минулі покоління та віру в спокійне ,чисте ,мирне небо над Україною.


  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • День Соборності України у Добриновецькому НВК
 • Привітання з 100-річним ювілеєм ветерана Великої Вітчизняної війни
 • День партизанської слави