city skyline

  День батька у Вікнянській ЗОШ


       День батька у Вікнянській ЗОШ
  У рамках акції «Все починається з мене» 15 вересня 2017 року  педагого – організатор Гогуш З.Г. розповіла учням Вікнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів,  що третьої  неділі вересня святкують День батька. 
        Це свято має зворушливу історію виникнення. Вперше його проведення запропонувала американка Сонора Смарт Додд в 1910 році.  Під час церковної служби в День матері вона усвідомила, що після смерті мами, її і ще п’ятьох дітей виховував батько Вільям Джексон Смарт.
        Сонора звернулася до місцевої влади з пропозицією заснувати нове свято, її підтримали. Незабаром свято стало популярним і в інших містах штату. Пізніше й інші країни, в яких декларується повага до сімейних цінностей приєдналися до святкування Дня батька. 
  В Україні свято ще не затверджено на офіційному рівні, тому є розбіжності в даті проведення. Ще в  2006 році громадські працівники почали збирати  підписи для звернення до президента Віктора Ющенка з пропозицією встановити День  батька офіційним святом. Проект Закону був готовий в 2008 і був запропонований президенту, але був відкладений через фінансові проблеми в країні.

  День батька у Вікнянській ЗОШ

  Через п’ять років вже уряд Азарова запропонував втікачу президенту Віктору Януковичу проект указу про «День батька» з офіційною датою в третю неділю вересня. На жаль, указ так і не був підписаний і тільки після Революції Гідності гуманітарний відділ Адміністрації Президента проаналізував проект і дав йому позитивну оцінку. З тих пір українські громадські працівники відзначають День батька  в Україні в третю неділю вересня (17 Вересня – День батька).
  ЗДВР - Олексюк М.В.
  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • День Гідності та Свободи у Вікнянській ЗОШ
 • День вчителя у Вікнянській ЗОШ I-III ступенів