city skyline
» » День знань у Веренчанській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Ірини Вільде
» » День знань у Веренчанській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Ірини Вільде

  День знань у Веренчанській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Ірини Вільде


         

  День знань у Веренчанській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Ірини Вільде

        У вересні, коли природа чарує своєю красою, до нас приходить свято Першого дзвоника. Позаду – чудові літні канікули, а попереду – новий навчальний рік.
  Перший дзвоник… Ця шкільна традиція є чудовим святом, яке неможливо порівняти ні з яким іншим. Воно незабутнє, воно чарівне. На шкільному подвір'ї  панував патріотичний дух.
        Саме цього дня, двері Веренчанської ЗОШ  І-ІІІ ступенів імені Ірини Вільде Заставнівського  вкотре відчинилися для 37 першокласників, таких красивих, схвильованих і радісних. Але несе воно і сум для одинадцятикласників, бо для них це останній  Перший дзвоник. Під час свята було вшановано  хвилиною мовчання пам'ять героїв, які поклали свої життя за Незалежність України та пам"ять героїв АТО і Небесної Сотні.

  День знань у Веренчанській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Ірини Вільде

       Привітати зі святом Першого дзвоника завітали батьки, родичі, друзі учнів та гості. Серед почесних гостей, які звернулися до всіх присутніх з вітальними словами, були: заступник директора Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації  Ісопенко Ірина Юліанівна, депутат Чернівецької обласної ради від радикальної партії Андрій Іванович Штогрін, секретар Веренчанської сільської ради  Валентина Дмитрівна Олієвська.

  День знань у Веренчанській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Ірини Вільде

     Директор школи Кривак Юрій Васильович привітав присутніх з початком нового навчального року та нагородив учнів 2-8,11 класів школи сертифікатами міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», та дипломами Чернівецької обласної федерації футболу «Кубок ЧОДЮФЛ серед юнацьких команд 2002-2003 р.н.».
     Особлива увага була приділена першокласникам, які вперше завітали до дружньої шкільної родини. Одинадцятикласники вручили їм невеличкі подарунки.
     Коли пролунав сріблястий, веселий, запальний дзвінок  усі учні школи пішли на перший урок присвячений «Європі, Європейському союзу і нашій державі Україні».
  Свято промайнуло швидко, яскраво й урочисто.
     Вітаємо всіх із початком вдалого підйому сходинками знань і бажаємо нових досягнень і перемог.

  День знань у Веренчанській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Ірини Вільде  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • День Знань у Дорошовецькому НВК
 • Свято Першого дзвоника у Ржавинецькому НВК
 • Свято Першого дзвоника в Товтрівській ЗОШ
 • Свято Першого дзвоника в Кулівецькому НВК
 • Перший дзвоник у Хрещатицькому НВК