city skyline

  Дружній візит до Румунії


  Дружній візит до Румунії

   

  „Струмочок” є першим дитячим танцювальним колективом в с. Кадубівці Заставніського району. Засновником та незмінним керівником колективу є Чебан Мар'ян Пилипович.

  Дружній візит до Румунії

   

  Основу репертуару колективу складають українські народні танці. За роки свого існування „Струмочок” здобув почесне звання „Зразковий”. Вихованці „Струмочка” вже вдруге побували на гастролях в Румунії. Їх гостинно вітало село Балківці Сучавського повіту. 1 жовтня відбувся VІ-ий фестиваль українського танцю під назвою «Свято у моєму селі». Організаторами свята єбалківська примарія та культурне товариство «Козачок», менеджером якого є викладач Петро Шойман.

  Дружній візит до Румунії

   

  Танцювальний колектив «Струмочок» нагороджений дипломом, в рамках фестивалю українського танцю, за відродженнянародних традицій.

  Позаду – фестиваль, попереду – звичайні будні. Знову у залі на заняттях діти сумлінно та по-своєму пустотливо виконують підготовчі вправи і з нетерпінням очікують, коли ж дійде безпосередньо до вивчення нових танцювальних рухів, які вони згодом майстерно продемонструють на великій сцені.скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Про проведення районного фестивалю – конкурсу дитячої творчості «Буковинська зіронька»
 • Традиційні відвідини Польщі учнями Заставнівської гімназії