city skyline
» » Районний семінар-практикум вчителів історії на базі Чуньківського НВК
» » Районний семінар-практикум вчителів історії на базі Чуньківського НВК

  Районний семінар-практикум вчителів історії на базі Чуньківського НВК


  Районний семінар-практикум вчителів історії на базі Чуньківського НВК

   27 квітня 2017 року на базі Чуньківського НВК (директор – Бузинська М. В.) відбувся районний семінар-практикум для вчителів суспільних дисциплін з проблеми «Використання інтерактивних технологій на уроках історії та правознавства». В ході семінару учасники відвідали демонстраційний урок  історії України у 7 класі на тему: «Господарський розвиток українських  земель у другій половині ХІV - ХV ст.», проведений вчителем історії Чуньківського НВК, спеціалістом вищої категорії – Білоголуб О. С. та позакласний захід - «Я не руїна, я не окраїна, я – Україна», підготовлений Бабич В.В., Попюк М.В., Олару К.М.
  В ході демонстраційного уроку учасники семінару мали змогу, у практичному розрізі, побачити різні види роботи. Зокрема, учні демонстрували свої  навички роботи в парах, роботи в групах, за участю незмінного ведучого «Іванка-TV» та знання особливостей соціальної структури українського суспільства у другій половині ХІV - ХV ст., причин та характеру змін у господарському житті, місце магдебурзького права в житті українських міст, наслідки, до яких призвели розвиток ремесла і торгівлі. Під час вікторин та усних відповідей учні вміло описували повсякденне життя різних верств населення,  використовували діаграми для зіставлення інформації; знаходили історичну інформацію за допомогою карти та порівнювали її.
  Виховний захід «Я не руїна, я не окраїна, я – Україна»  було проведено відповідно до концепції національно-патріотичного виховання. Сам захід нагадував різнобарвний український рушник, зітканий із добірних ниток дитячих талантів: витонченого співу, запального українського танцю, акторської майстерності школярів-старшокласників у постановці драми «Бояриня» Лесі Українки,  у декламуванні уривків із містерії «Великий льох» Т. Шевченка та яскраво втіленого в життя режисерського задуму педагогів Чуньківського НВК.
  На засіданні круглого столу учасниками було обговорено відвіданий демонстраційний урок та захід, розставлено акценти та здійснено обмін досвідом щодо актуальних питань підготовки школярів до ДПА та ЗНО-2017,  а на завершення - підведено підсумки та прийнято методичні рекомендації.
  Методист РМК
  відділу освіти, молоді та спорту
  Заставнівської РДА
  Пазюк З. М.

  Районний семінар-практикум вчителів історії на базі Чуньківського НВК

   

  Районний семінар-практикум вчителів історії на базі Чуньківського НВК

   


   

  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Районний семінар вчителів зарубіжної літератури
 • Районний семінар вчителів початкових класів
 • Семінар-практикум вчителів інформатики
 • Районний семінар-практикум для вчителів німецької мови на базі Товтрівської ЗОШ І-ІІІ ст.
 • Районний семінар-практикум для вчителів історії та правознавства У Васловівському НВК