city skyline

  Львів крізь століття


  Львів крізь століття

   З метою організації змістовного відпочинку учнів, вивчення історичних, природних пам’яток України, розширення кругозору учнів, виховання патріотичних почуттів до історії та культури свого народу та згідно плану роботи школи в Баламутівському НВК І-ІІІ ст. було організовано екскурсійну поїздку 31.03 – 01.04. 2017 року учнів 3-10 класів в кількості 43 учнів, 6 керівників, 4 батьків та 1 медичної сестри за маршрутом «с. Баламутівка  - м. Чернівці - м. Львів – с. Баламутівка»
  На цій екскурсії, школярі – разом з історичними персонажами міста мандрували в часі вуличками середньовічного Львова. Свою історію розпочав бургомістр, який розповів туристам про історію Ратуші та центральну площу міста. Ми почули також багато повчальних та захоплюючих історій, які проходили прямо на площі Ринок декілька сотень років назад.
  На одній із вулиць учнів зустрів танцюючий єврей Мойша, який провів нас по єврейському кварталі, показуючи при цьому цікаві львівські кнайпи, де немає цін, а з будинків звисають дракони. Тут ми дізналися, яка ж нація навчила львів’ян так гарно торгувати і як євреї неодноразово змінювали місто Львів.
  І далі усі екскурсанти спустилися до найбільшого містичного підземелля під церквами у Львові.
  Вийшовши з підземелля гості міста зустріли співаючого батяра, який показав духовні заклади Львова.
  У юних краєзнавців вийшов найкрасивіший тур на вихідні. Тут нас зачарували шедеври епохи бароко та середньовіччя старовинної Європи, чарівність древнього Львова і доброзичливих городян, колоритні паби, оригінальні пивоварні та кав'ярні.
  Ми дослідили всю найважливішу спадщину Львова. Історичний центр, собор Бернардинів, базиліку Успіння Пресвятої Діви Марії, неповторної краси собор де Юра, один з найкрасивіших в Європі оперний театр і багато іншого.

  Львів крізь століття

   

  Львів крізь століття

   

  Львів крізь століття

   


  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • День Соборності України у Малокучурівському НВК
 • Канікули - це час відпочинку
 • Похід історичними стежками древнього града...
 • Про вивчення англійської мови за сприяння освітньої громадської організації «Освіта в Канаді та Європі»