city skyline

  Семінар-практикум вчителів інформатики


  Семінар-практикум вчителів інформатики

       16 березня 2017 року  на базі Шубранецької ЗОШ І-ІІІ ст..  відбувся  районний семінар-практикум вчителів інформатики загальноосвітніх навчальних закладів Заставнівського району з проблеми « Застосування методу проектів як засобу активізації творчої активності учнів у самовдосконаленні та всебічному їх розвитку».
       Учасників семінару гостинно зустріли  учні школи. Кукульняк  М.В.- директор Шубранецької ЗОШ І-ІІІ ст. презентувала   освітню діяльність загальноосвітнього навчального закладу, познайомила присутніх з умовами навчання та виховання школярів, напрацюваннями та досягненнями учнівського та педагогічного колективів.

       Згідно програми відвідано урок у 7 класі «Діаграми в електронних таблицях. Практична робота №8» , який провів  спеціаліст І категорії  Драч В.М..- вчитель  інформатики даного закладу. Педагоги району переконані, що сучасний урок вимагає від вчителя використання нових технологій навчання, нових форм та методів роботи ,які мають характеризуватися ефективністю,універсальністю, інтегрованістю, креативністю.  
       Майстер-клас «Використання інтерактивних вправ та активних форм на уроках інформатики» провела Дожук І.Р.- вчитель інформатики Хрещатицького НВК, лауреат конкурсу Вчитель року 2017 в номінації «Інформатика».
       У засіданні круглого столу з проблеми «Застосування методу проектів на уроках інформатики»  взяли участь Щітка О.В.- вчитель інформатики Кострижівської ЗОШ І-ІІІ ст.., Барабас М.В. – вчитель інформатики Горішньошеровецької ЗОШ І-ІІІ ст.., Малинник В.В. – вчитель інформатики Заставнівської гімназії, Щітко М.П.- вчитель інформатики Бабинського НВК.
       Методичне об’єднання пройшло в творчій атмосфері, а його учасники отримали багато корисної інформації, обмінялися думками. За підсумками роботи були прийняті рекомендації.

  Семінар-практикум вчителів інформатики

   

  Семінар-практикум вчителів інформатики

   

  Семінар-практикум вчителів інформатики

   

  Семінар-практикум вчителів інформатики

   

  Семінар-практикум вчителів інформатики

   


   

  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Районне методичне об’єднання вчителів географії на базі Юрковецької ЗОШ
 • Семінар-практикум для вчителів біології на базі Заставнівської гімназії
 • Семінар-практикум для вчителів географії з теми «Проблемний підхід до навчання як один із аспектів удосконалення методики вивчення географії в умовах малокомплектної школи»
 • «Самореалізація особистості вчителя та учня в навчальній діяльності, як умова розвитку професійної компетентності педагога».