city skyline
» » Засідання атестаційної комісії у Баламутівському НВК
» » Засідання атестаційної комісії у Баламутівському НВК

  Засідання атестаційної комісії у Баламутівському НВК


  Засідання атестаційної комісії у Баламутівському НВК

     На підставі Типового положення про атестацію педагогічних працівників України організовано та проведено атестацію педагогічних працівників І-ІІІ ступенів в 2016/2017 навчальному році.
         14 березня 2017 року відбулося засідання атестаційної комісії де було проатестовано 5 педагогів.
   Атестаційна комісія прагнула протягом атестаційного періоду підійти з об’єктивністю в оцінюванні діяльності педагогів, комплексної оцінки професійної діяльності педпрацівників,  підвищення їхньої відповідальності за результат своєї роботи.
       Під час атестаційного періоду в школі були створені всі умови для успішного проведення атестації, своєчасно видані необхідні накази, розроблені та затверджені заходи з підготовки та проведення атестації. Атестація базувалася на принципах демократизму, колегіальності, доступності та гласності, неперервної самоосвіти й самовдосконалення.
   За атестаційний період вчителями у розрізі методичної роботи було проведено ряд відкритих заходів на шкільному  рівні.  Протягом року у школі вчителі проводили на високому рівні предметні тижні. З метою підвищення інтересу до навчальних предметів, розширення кругозору учнів відбувалися різноманітні позакласні заходи, що сприяло розвитку творчих здібностей учнів.
            Найбільш повно та яскраво особистості педагогів проявилися в ході творчих звітів. Кожен із них продемонстрував свою методичну та фахову майстерність, вміння володіти аудиторією, вільно висловлюватися. На засіданнях шкільних методичних комісіях були створені оптимальні умови для активізації творчої діяльності педагогів (вчителі готували доповіді, повідомлення, обмінювалися досвідом, проводили відкриті заходи для колег). Педагоги школи поновили методичні картки, у яких відзначили свою участь у методичній роботі школи, району, підвищення своєї кваліфікації; заповнили діагностичні анкети, які дали змогу простежити рівень професійної майстерності педагогів.
        Атестація у школі пройшла без скарг і порушень, дала змогу виявити сильні та слабкі сторони в роботі педагогів, внесла певні корективи в професійну діяльність педагогів.

  Засідання атестаційної комісії у Баламутівському НВК

   

  Засідання атестаційної комісії у Баламутівському НВК

   


  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Атестація педагогічних працівників у Репужинецькому НВК
 • Тиждень педагогічної майстерності в Чуньківському НВК
 • Засідання атестаційної комісії Кадубовецької ЗОШ
 • Засідання круглого столу практичних психологів та соціальних педагогів
 • Засідання атестації педагогічних працівників в Кулівецькому НВК