city skyline
» » Про міжнародне дослідження якості освіти PISA-2018 у Заставнівській гімназії
» » Про міжнародне дослідження якості освіти PISA-2018 у Заставнівській гімназії

  Про міжнародне дослідження якості освіти PISA-2018 у Заставнівській гімназії


  Про міжнародне дослідження якості освіти PISA-2018 у Заставнівській гімназії

   22 лютого 2017 року педагогічні працівники Заставнівської гімназії взяли участь у засіданні методичної ради з проблеми підготовки та проведення міжнародного моніторингового дослідження PISA.
  Засідання розпочалося із виступу Ілюк К.В., заступника директора з навчально-виховної роботи, яка розповіла про міжнародне моніторингове дослідження PISA — міжнародну програму оцінки якості системи освіти, яка передбачає опитування 15-річних учнів про отримані в школі знання та навички. Катерина Валентинівна наголосила, що в Україні у 2017 році три¬ватиме пілотний проект (для цього планується відібрати три тисячі учнів), а вже з 2018-го — даватиметься реальне навантаження. Відповідальним за проект PISA є Український центр оцінювання якості освіти. Тест проходитимуть школярі, обрані за допомогою спеціального алгоритму експертів PISA: рівна кількість учнів як з сільських та міських шкіл, так і зі спеціалізованих ліцеїв.
  Ганич Д.В., заступник директора з навчально-виховної роботи, повідомив, що учасники складатимуть тести з трьох предметів: читання, математики та природничих наук, а також перевірятимуться знання з різних галузей, що визначають компетенцію учня, його світогляд. Протягом двох годин учні відповідатимуть на запитання, які стосуються певної життєвої ситуації.
  Крім цього, учні та директори шкіл заповнять анкету про шкільну систему та навчальне середовище загалом. Це дасть змогу зрозуміти, наскільки діти долучаються до навчального процесу, який вплив на них має школа, вчителі, батьки.
  Участь в PISA дозволить громадянам та, зокрема, спеціалістам у галузі освіти, об’єктивно оцінити стан середньої освіти в країні, усвідомити значущість перетворень у цій сфері, а політикам — приймати обгрунтовані рішення про необхідність змін.
  Керівники предметних кафедр працювали із вчителями гуманітарних, природничих, математичних дисциплін та познайомили їх із структурою тестів з предметних галузей дослідження та змістом анкетувань.
  В ході засідання методичної ради Заставнівської гімназії педагогічні працівники здобули практичні навички підготовки до пілотного моніторингу та установку до подальших дій щодо підготовки та проведення міжнародного моніторингового дослідження PISA.
  З детальною інформацією щодо проведення міжнародного моніторингового дослідження якості освіти PISA можна познайомитися у розділі «PISA-2018» на сайті Заставнівської гімназії.

  Про міжнародне дослідження якості освіти PISA-2018 у Заставнівській гімназії

   


  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Засідання ради РМК
 • Батьківські збори з питань проведення ЗНО в 11 класі та ДПА в 9 класі
 • ПІДСУМКОВА ЛІНІЙКА У ЗАСТАВНІВСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ
 • Про проведення дослідження психологічного клімату учнівських колективів у школах з інклюзивною формою навчання №50 від 27.01.2016
 • Про участь в обласній конференції «Міжпредметні зв’язки в ході викладання суспільно- гуманітарних дисциплін»