city skyline

  Свято Стрітення у Кадубовецькій ЗОШ


  Свято Стрітення у Кадубовецькій ЗОШ

   17 лютого 2017р. у Кадубовецькій ЗОШ І – ІІІ ступенів (директор школи А. Д. Бартошик) пройшов  виховний захід «Свято Стрітення Господнє», який провела студентка – практикантка ЧНУ ім.. Ю. Федьковича Білаш Н. під керівництвом класовода 1 – Б класу Семенюк Г. А.  Мета даного заходу: ознайомити учнів з традиціями українського народу, особливостями святкування Стрітення; розвивати інтерес до історії, звичаїв народу, почуття прекрасного;виховувати любов до свого народу, поезії, музики, природи.
  Вчитель ознайомила дітей та присутніх з прекрасними традиціями нашого народу.  Як нестримно летить час, ще зовсім недавно ми тішилися новорічними святами. А вже почався відлік останнього місяця зими — лютого. Хоча він за своїм характером найпримхливіший, або, як кажуть у народі, найконозистий, та все ж сонечко вже повертає на весну — поступово день збільшується. Мудро відмічено у народному прислів'ї: «Лютневий сніг весною пахне».
  Виступила директор школи А. Д. Бартошик., яка привітала всіх присутніх батьків та дітей з великим християнським святом.
  Учні 1 – го класу прагнули пізнати нове, досі їм не відоме, тому охоче слухали нову інформацію про звичаї та традиції українського народу. Діти брали активну участь у проведенні виховного заходу, зокрема розказували вірші, співали пісні, підготували сценку «Зустріч Зими і Весни.» У кінці виховного заходу діти, батьки та вчителі отримали хлібобулочні вироби у вигляді горобчиків.
  Миру і злагоди всім вам бажаємо,
  Зичимо щастя вам назавжди,
  Не зустрічайте ніколи біди.
  Хай Бог вам помагає,
  Рідних всіх оберігає.
  Живіть у мирі на тій землі,
  Будьте усі дружні, дорослі й малі.

  Свято Стрітення у Кадубовецькій ЗОШ

   

  Свято Стрітення у Кадубовецькій ЗОШ

     скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Як Малята "мирили" Зиму та Весну у Малокучурівському НВК
 • «ВЕЛИКДЕНЬ ВСІХ НАС НА ГОСТИНИ ПРОСИТЬ»
 • ТРАДИЦІЇ МОГО НАРОДУ
 • ЛЕСЯ УКРАЇНКА - ГЕНІАЛЬНА ДОНЬКА УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ
 • Зустріч Зими та Літа в Кострижівському ДНЗ