city skyline

  "Час і досі не загоїв рани..."


  "Час і досі не загоїв рани..."

   Минають дні, ідуть роки.
   Життя листки перегортає.
  А біль Афгану – навіки,
   В душі чомусь не замовкає.
  Саме такими словами розпочався у Товтрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів захід-пам’ять «І чорніли тюльпани…», присвячений 28-річниці виведення радянських військ з Афганістану, який підготувала з учнями 9-11 класів педагог-організатор Котик І.І..
  У ході заходу, присутні вчителі та учні мали можливість послухати афганські пісні, переглянути відео фрагменти із страшної війни, мультимедійну презентацію про наших односельчан, які були на цій страшній війні. Їх всього 6: Сопівник Степан Іванович, Спіжавка Георгій Миколайович, Ящук Георгій Георгійович, Спіжавка Василь Іванович, Бойчук Георгій Васильович, Фенюк Олексій Олексійович. Вони пройшли пекло війни Афганістану, та не поповнили списки загиблих, вони і є тією пам’яттю, що пише історія.
  Але серед тих, хто не повернувся до своїх рідних домівок був і випускник нашої школи – Бабич Тарас Любомирович, житель с.Василів. Пам’ять про нього та всіх воїнів-афганців, які не повернулися до рідних домівок було вшановано хвилиною мовчання.
  Також у ході заходу учні прослухали авторський вірш учениці 10 класу Шкварчук Олександри  «Навіщо клята та війна», а Слободян Ганна, учениця 11 класу намалювала плакат «Афганістан в моєму серці».
  На завершення були сказані такі слова «Летять, відлітають у вічність роки. Роки, скільки б їх не минуло, не зітруть у нашій пам’яті імені воїнів-афганців».

  "Час і досі не загоїв рани..."

   

  "Час і досі не загоїв рани..."

   


  скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Вшанування пам'яті воїнів-афганців у Василівському НВК
 • ЧАС І ДОСІ НЕ ЗАГОЇВ РАНУ – ЦЕЙ ОДВІЧНИЙ БІЛЬ АФГАНІСТАНУ
 • 15 лютого - виведення військ з Афганістану
 • «І чорніли тюльпани…»