city skyline

  Тиждень фізики в Кадубовецькій ЗОШ


  Тиждень фізики в Кадубовецькій ЗОШ

                   Фізика! Яке багате слово!
                  Фізика для нас не просто звук!
                  Фізика – опора і основа
                  Всіх, як є, без винятку наук!

  Предметні тижні є ефективною формою позакласної роботи. Вони активізують пізнавальну діяльність учнів, сприяють покращенню засвоєння навчальної програми.
  Основною метою проведення предметних тижнів є залучення максимальної кількості учнів та популяризація предмету. Для реалізації даної мети  відповідно до наказу по школі Про проведення тижня фізики від 16.01. 2017р. №3/1 в Кадубовецькій ЗОШ І – ІІІ ступенів (Директор школи А. Д. Бартошик) з 30.01.- 03.02. 2017 р. пройшов тиждень фізики.
           В рамках цього тижня були проведені такі заходи:
   У понеділок на лінійці було оголошено про відкриття тижня фізики, учнів ознайомили з планом проведення тижня.
    У вівторок відбулася інтелектуальна гра між учнями 9 - х  класів «НАЙРОЗУМНІШИЙ» ( вчитель фізики Голодняк Г. С.). Під час якої учні  розгадували кросворди, загадки, проводили цікаві експерименти.
        У середу відбувся відкритий урок в 7 - Б класі на тему: «Сила. Вимірювання сили. Додавання сил. Графічне зображення сил», який пройшов на науково – методичному рівні (вчитель Голодняк Г. С.)
  У четвер учнів 7 – 11 класів  було ознайомлено з науковою роботою «Кінець світу» - наукові тлумачення на основі вірогідності версій про можливі варіанти розвитку  людської цивілізації, яку презентувала учениця 9 – Б класу фіналістка обласного конкурсу «Мирний космос».  
     У п'ятницю відбувся позакласний захід «Міс фізика», який залишив значний слід у свідомості й почуттях дітей, велику навчально-пізнавальну та виховну цінність.
     

  Тиждень фізики в Кадубовецькій ЗОШ

   

  Тиждень фізики в Кадубовецькій ЗОШ

   

  Тиждень фізики в Кадубовецькій ЗОШ

   

  Тиждень фізики в Кадубовецькій ЗОШ

     скачать dle 10.3фильмы бесплатно


  Похожі новини
 • Тиждень біології та хімії у Кострижівській ЗОШ
 • У Кадубовецькій ЗОШ було проведено тиждень хімії
 • У Кадубовецькій ЗОШ було проведено тиждень біології
 • «Самореалізація особистості вчителя та учня в навчальній діяльності, як умова розвитку професійної компетентності педагога».
 • Розв'язки до завдань олімпіади з фізики 2015